Skocz do zawartości
Bulizzor

Dvd I Silne Obciążenie Procka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzis kupilem i podłączylem nową nagrywarke dvd samsung sh183a. I jest problem. Podczas odczytu plyt dvd filmy mają lekkie scinki wsytepujace co jakies pół sekundy! Plyty są oryginalne i w bardzo dobrym stanie. Program nie wazne jakiego bym uzył to samo. Czy to WMP czy power dvd. Przegladając zdjecia natomiast, przełącząjąc pomiedzy kolejnymi na plycie następował nagły wzrost uzycia procka z 20% do ok 100% a muzyka z foobara sie w tym momencie przycinała. Wypalenie pierwszej plyty tez nie wypadło dobrze. Pomimo predkosci plyty maks 8x nagrywalo ją 30minut! Procek na maksa, ram też maks użycia. Bios do tego samsunga jest calkiem nowy bo 02. Probowalem zaaktualizowac lecz nie dało rady wyskakiwal błąd jeszcze przed sflashowaniem ze firmware nie pasuje do posiadanej nagrywarki (ta jasne :mad: ) Co jest grane? Nagrywara zrąbana czy moze jakies oprogramowanie potrzebne? A moze komp juz nie wydala? Choc poza tym dvd spisuje sie bez zarzutu. Help WTF? :mur:

Edytowane przez Bulizzor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem też czym jest ten podświetlony dysk dvd. Widzi go choćbym miał dwie nagrywarki. To nie jest żaden dysk wirtualny bo w daemonie wyłączyłem wogole zamountowane dyski.

 

zapodalem film z plyty cd jakiegos starego hawka divxa i smiga ok...wyglada na to ze problem jest z plytami dvd. Tylko czego brak?

 

chcialem wgrac filmik nakrecony telefonem jak to wygląda ale niestety nie mam takich uprawnien :?

post-128278-1189495499_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wróce z pracy to wieczorem zapodam. sorry za post pod postem

 

obiecany link do filmiku -> http://rapidshare.com/files/54991596/MOV00001.3gp.html

 

jednak plyty cd tez sie tak samo odtwarzają tylko efekt wchodzi odrobine później i jest łagodniejszy, a polega głównie na zacinaniu dźwięku (blaszany pogłos i spowolniony głos)

 

PYTAŁEM NA FORUM CDRINFO NO I PRZYPUSZCZAJĄ ŻE MOJ CHIPSET JEST PRZYCZYNĄ PRAWDOPODOBNIE. PŁYTA MA JUZ PRAWIE 4 LATA I GDZIE WTEDY KTOS MYŚLAŁ O NAGRYWARKACH DVD NA SATA. WGRAM JESZCZE NAJNOWSZE STEROWNIKI VIA HYPERION DRIVERS I ZOBACZE CZY COS DADZĄ.

Edytowane przez Bulizzor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...