Skocz do zawartości
Mauritius

Niepokojące Napięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem zasilacz ponieważ stary był beznadziejny oraz muszę uporać się z problemem Temat - problem (zamontowałem wczoraj zasilacz, wszystko ok., pięknie chodzi, na pierwszy rzut oka wydaje się, że w końcu uporałem się z tym problemem). Lecz dziś włączam kompa i ku mojemu zdziwieniu nic się nie zmieniło - wciąż pojawiają się artefakty przy włączeniu. Znów jestem zmuszony do uruchamiania kompa w taki sam sposób jak wyżej (link) opisany.

 

Druga sprawa. Odpalam Everesta i sprawdzam napięcia. :blink:

Wartości napięć:

Napięcie rdzenia procesora						1.18 V / 1.20	  Aux											   2.82 V / 2.83	  +3.3 V											3.36 V / 3.38	  +5 V											  5.67 V / 5.64	  +12 V											 13.01 V / 12.95	  -12 V											 2.86 V / 2.78	  -5 V											  3.90 V / 3.95	  +5 V podczas wstrzymania pracy					5.09 V	  VBAT baterii CMOS								 0.26 V	  Debug Info F									  FF 33 FF	  Debug Info T									  30 30 30	  Debug Info V									  B0 B0 D2 D3 D6 D8 E7 (03)
Czy może mi to ktoś wyjaśnić? Bo mi się wydaję, że Everest chyba nie może aż tak przekłamać. I czy możecie mi coś powiedzieć odnośnie tego problemu (chcę znać wszystkie ewentualności przez ewentualnym zakupem nowej płyty gł. - tak jak mówił już jeden user)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...