Skocz do zawartości
Gość Dawidsfuturx

Mobo Pod Exxxx Maks,stablinośc, Zero Bajerów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

Witam, było juz dużo tematów o mobo pod intela, ale ten troche inny będzie...

mniej wiecej podam zarys teog co chce:

1. Nie ważna firma, okres gwarancji

2 bajery typu fire wire, wifi nie potrzebne, beda to fajnie

3. Chłodzenie nie ważne, czy głosna, czy nie, najwyzej sie zmieni

4 Nie ważne jaki chipset (965, 975, p35, nv650/680)

5. Najwazniejszy pkt Bez problemowa jeśłi chodzi o łaczenie z innym sprzetem, bez problemowa z oc

tj jest jaśniej, wmiare wysokie fsb, dużó dizelników, dobre napiecia, na rmay, bez konfliktowa (choćby jak najmniej z wszystkich), przez mobo przewinie sie dużo ramu, dużó proców i duzó graf, więc rozumiecie...

Chciałbym raczej uzyskać opinie od osób posiadających polecane mobo, a nie o tych, co słsyzlei, że jest fajne.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc, ale sugerując sie twoim podpisem, to tego raczej nie masz.....

Jeszcze nie mam , bo nie wiem co wybrać ;), Obie płytki są świetne do OC, Stabilne. Ale i tak mam dylemat ;P

Edytowane przez ABI-FOX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no właśnie rozumiem cie, ale nie wiesz co wybrać mi polecasz :D

ale spox

poczekam na włascicieli

 

p.s.

mogą być uzywki z allegro, obojetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxconn ma ciagle problemy.. Najnowszy bios do abita wcale nie pomaga przy podwojnych startach i zawieszaniu sie kompa na post... foxconn zle wykrywa procki, wogole wybaczcie ale to nie sa plyty dobracowane zeby je komus polecac.. stary najwiecej dobrych opini nasluchalem sie o Msi Neo2-FR a sam mam o niebo gorsza wersje bo Neo-F i nie mam najmniejszych problemow z tym mobasem, zreszta zapytaj meerona bo on ja ma i sobie pogadaj, zero problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxconn ma ciagle problemy.. Najnowszy bios do abita wcale nie pomaga przy podwojnych startach i zawieszaniu sie kompa na post... foxconn zle wykrywa procki, wogole wybaczcie ale to nie sa plyty dobracowane zeby je komus polecac.. stary najwiecej dobrych opini nasluchalem sie o Msi Neo2-FR a sam mam o niebo gorsza wersje bo Neo-F i nie mam najmniejszych problemow z tym mobasem, zreszta zapytaj meerona bo on ja ma i sobie pogadaj, zero problemow.

Eh , nie wiedziałem że są takie problemy z Foxem i Abitem, Czyli zostaje MSI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxconn ma ciagle problemy.. Najnowszy bios do abita wcale nie pomaga przy podwojnych startach i zawieszaniu sie kompa na post... foxconn zle wykrywa procki, wogole wybaczcie ale to nie sa plyty dobracowane zeby je komus polecac.. stary najwiecej dobrych opini nasluchalem sie o Msi Neo2-FR a sam mam o niebo gorsza wersje bo Neo-F i nie mam najmniejszych problemow z tym mobasem, zreszta zapytaj meerona bo on ja ma i sobie pogadaj, zero problemow.

Mam Abita IP35 i żadnych zwiechów nie stwierdziłem (chyba że -E ma tak tylko)... a podwójny start to żaden problem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam gigabyte ps35 ds3 i nie mam z nia zadnych problemow

 

na o/c dosc spore pozwala, chyba był topic o fsb 500+

 

podobno występuje problem strapu, ale normalnym użytkownikom to srednio przeszkadza

i wystepuje przy wyzszych wartosciach fsb (~450?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxconn ma ciagle problemy.. Najnowszy bios do abita wcale nie pomaga przy podwojnych startach i zawieszaniu sie kompa na post... foxconn zle wykrywa procki, wogole wybaczcie ale to nie sa plyty dobracowane zeby je komus polecac.. stary najwiecej dobrych opini nasluchalem sie o Msi Neo2-FR a sam mam o niebo gorsza wersje bo Neo-F i nie mam najmniejszych problemow z tym mobasem, zreszta zapytaj meerona bo on ja ma i sobie pogadaj, zero problemow.

Nie rozumiem trochę... masz foxconna i abita żę się tak wypowiadasz. Ja mam foxconna i musze powiedzieć że jest to płyta dobra, zeby nie powiedzieć bardzo dobra, z pewnością godna polecenia. Na prawde przyjazna dla użytkownika początkującego jak i zaawansowanego, a to że poczytałeś trochę opini jeszcze o niczym nie świadczy..inaczej byśmy rozmawiali jesli miałbyś ją na testach chociażby, no chyba że miałeś ale pewnie byś tak na nią nie jechał gdybyś miał:) Ja Ci polecam Foxconna bo jest dobrą mobo do 420zł aczkolwiek MSI czy też Abit też nie są złe.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

na razie wziałem asusa p5b, zdecydowalem sie na niego bo tani byl :D

a abita ip35-e moze tez bede miał ,wiec sprawdze co i jak u siebie na miejscu i dam znac

dzieki wszystkim za odp

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę... masz foxconna i abita żę się tak wypowiadasz. Ja mam foxconna i musze powiedzieć że jest to płyta dobra, zeby nie powiedzieć bardzo dobra, z pewnością godna polecenia. Na prawde przyjazna dla użytkownika początkującego jak i zaawansowanego, a to że poczytałeś trochę opini jeszcze o niczym nie świadczy..inaczej byśmy rozmawiali jesli miałbyś ją na testach chociażby, no chyba że miałeś ale pewnie byś tak na nią nie jechał gdybyś miał:) Ja Ci polecam Foxconna bo jest dobrą mobo do 420zł aczkolwiek MSI czy też Abit też nie są złe.

Pozdro

 

Sluchaj nikt w domu nie ma wszystkiego zeby testy zrobic.. powiem Ci ze czytam czytam i jeszcze raz czytam.. a to co czytam przekladam na wiedze.. i najmniej problemow jest z MSI jak do tej pory, myslalem ze Abit biosa porzadnego wypusci no ale sie mylilem.. jeden zasrany test zjechal MSI i wszyscy ludzie sie na niego obrazili ;-) to tak samo jak u Ciebie.. Tobie dziala i jestes happy.. to ze im w tescie nie dzialal nie znaczy ze wszystkim nie dziala tylko ze to drugie leci na wieksza skale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj nikt w domu nie ma wszystkiego zeby testy zrobic.. powiem Ci ze czytam czytam i jeszcze raz czytam.. a to co czytam przekladam na wiedze.. i najmniej problemow jest z MSI jak do tej pory, myslalem ze Abit biosa porzadnego wypusci no ale sie mylilem.. jeden zasrany test zjechal MSI i wszyscy ludzie sie na niego obrazili ;-) to tak samo jak u Ciebie.. Tobie dziala i jestes happy.. to ze im w tescie nie dzialal nie znaczy ze wszystkim nie dziala tylko ze to drugie leci na wieksza skale..

Trochę to zabajerzyłeś ale ok. Masz po części racje. Dlatego twierdze, że póki nie kupisz i sam się nie przekonasz nikt Ci dobrze nie doradzi:)

Pozdro i EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...