Skocz do zawartości
Xaz

Co Wartro Zobaczyć W Toruniu?

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro będe na kilka godzin wraz z moją kobietą w Toruniu i zastanawiamy sie gdzie możnaby iść na starym mieście? Co polecacie odwiedzić(jak się orientujecie to podajcie od razu ceny B-) )? Jakieś kawiarenki przytulne i niezbyt drogie?

A i gdzie najlepsze pierniki mają? :D

z góry dzięki ;)

Edytowane przez Xaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torun - Oficjalna Strona Miejska

 

Google zawsze cos podpowie ;)

 

BTW, mam pradziadka w Toruniu, bylem kiedys przelotem na noc, w tym kilka godzin spedzilem na starowce.

Pierniki nie sa drogie, kupilem cale pudelko za 6 zl :lol:

Bylem tam, gdy przeprowadzany byl remont - wymiana nawierzchni ;)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm co mozesz zobaczyc w toruniu, proponuje polanke na przeciwko ZSMEiE (palarnia) :D ciekawym miejscem jest tez zaklad karny mieszczacy sie na starowce obok planetarium, rydzykown..wroc Radio Ma(w)ryja na ulicy Zwirki i Wigury, pierniczki mozesz kupic w tesco ulicy nie pamietam :) acha i koniecznie musisz skosztowac browarka "Mocne Jasne Pełne" mozna kupic w sklepie spozywczym na wybickiego :).

 

a tak na powaznie, jezeli chcesz skoczyc na pizze stanowczo odradzam pizzerie "Verona" skurzyczybyki niedosc ze daja pizze wielkosci duzego taleza to kaza sobie placic jak cygan za matke. Kawiarenke polecam w domu towarowym "PDT" wejscie od ul szerokiej, maja dobre ciasta i ciastke :), lody tez w tamtej galeryjce lecz w innej knajpce wabi sie oa "Caffe Molus" czy jakos tak (nie jestem tam stalym gosciem) polecam tez wlezc na wieze ratuszowa naprawde fajny widoczek na miasto jest :). Nie mozesz tez ominac "Bulwaru Filadelfijskiego" bardzo fajna miescoweczka nad wisla :) warto tez odwiedzic "Dom Kopernika" mieszczacy sie na ulicy Kompernika :) oraz "Kamienice pod Gwiazda" ulicy nie pamietam ale bedac na starowce napewno ktos wskaze Ci to miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...