Skocz do zawartości
w00tz

Oc C2d Na Boxowym Chlodzeniu?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

kupilem e2180 (10x 200), chcialbym go wykrecic na 3ghz, w zwiazku z tym 2 pytania:

 

1. czy moge to zrobic na boxowym chlodzeniu?

2. modecom atx 400w - wystarczy, czy lepiej zmienic na cos mocniejszego?

 

z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie do konca - jesli oporowa jest sztuka i potrzebuje wyzszego napiecia moze byc za cieplo.

2. wow nie wiedzialem ze zasilacz daje tylko napiecie prockowi. Znaczy sie ze cala reszta dziala na powietrze... Nagroda Nobla to malo dla wynalazcy Twojego zestawu </ironia>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień ten zasilacz ;( bo po 1: modecom, po 2: patrz nr 1, a po 3 to chyba trochę za mało chyba. Jak podkręcisz to może Ci szybko pójść coś w kompie.

Jeżeli to jest feel to wszystko się zgadza.

No zapewne to jest feel dlatego napisałem taki post, a nie inny, ja jestem zdania, że do OC to jednak coś droższego z zasilaczy.

Zapewne, aczkolwiek istnieje możliwość (nikła ale zawsze ;)), że to jest coś takiego:

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...4&grupa=171

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam, bo nie chce poczuc charakterystycznego odoru spalonego sprzetu ;) Dzieki za odpowiedzi, poproboje w takim razie.

 

btw orgiusz, hunterzy ftw ;)

Nie no spalenizna?Nie tak szybko,żeby spalić procka to jednak trza mieć talent :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...