Skocz do zawartości
GrAz

Cpu, Płyta Oscylując W 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

panowie wybaczcie że truje takimi pytaniami ale kawał czasu mnie nie było i pewna część informacji mi poprostu umknęła ale nie o tym tu, mianowicie doradźcie co by kupić by dało się troche pokręcić i kosztowało około 500zł, nie zależnie czy to AMD czy INTEL chłodzone będzie WC`tem więc może być coś ciepłego jak AMD ;) byle by to było wydajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widać i słychać tego E2160 faktycznie można dość dobrze przestawić..

ale pytanko pojawia się jeszcze czy mój Chieftec 360W DF da sobie z tym rade? Mając jeszcze napęd optyczny, czasami flopa co do kart jedynie grafika i to pewnie wsadzę aktualnie jakąś 3dfx Voodoo Maxi Gamer 3D albo coś z tej opowieści bo i tak nie gram jeszcze przez kilka tygodni ;)

 

______

 

a ten BRISBANE z linku 2 300 MHz na 3 nie odejdzie?

Edytowane przez GrAz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to co mnie tu samolot w panikę chce wpędzić, zamówię sprawdzę jak to będzie działać choć do zakupu karty graf np 8600GT to mam pewne obawy czy to pociągnie... a gdzie stabilność... więc chyba kartę kupie innym razem wraz z zasilaczem :D

 

w sumie na tej aukcji koleś pisze że 350 starczy ciekawe jak by to w praniu wyglądało..

http://allegro.pl/item247810937_galaxy_860...0_nowe_fv_.html

Edytowane przez GrAz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...