Skocz do zawartości
killer805

Moje Pierwsze Forum :d

Rekomendowane odpowiedzi

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

NoOo, pjenqNiIiIi$$$ju nie sfffffiroO0o0jjj

i masz tu elo foraska z fanki fresz lajołtem

www.sweetbrokacik.fora.pl

 

 

a tak btw, to niezle to twoje forum

Edytowane przez jc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, może zrobimy topik pod tytułem DLACZEGO NIE NALZEY ZAKŁĄDAĆ FORUM i tam wklejane w pierwszym poście wszystkie NOWE FAJNE FORA jakie sa tu prezentowane.. może to da do myślenia przynajmniej połowie adeptów :lol:

Ale jak ktoś po 2 miesiącach będziechciał wejść na takie forum to przecież i tak tylko zobaczy napis 'ERROR 404' :)

 

A co do autora tematu - daj sobie spokój z zakładaniem forum.Przynajmniej nie będzie Ci wstyd za samego siebie za kilka lat jak sobie to przypomnisz.

 

UPDATE:

O LOL nawet stylu nie zmienił...

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co potrzebujesz :

 

- hosting(PHP, MySQL)

- skrypt

- troche rozumu (znajdzie sie ?)

 

Reszty nie bede opisywal bo masz tego ogrom na necie, ale jak widze tobie sie [gluteus maximus] ruszyc nie chce zeby poszukac. Nikt nie bedzie ci tlumaczyl krok po kroku jak malemu dziecku, a z twoich wypowiedzi widac ze chyba tego oczekujesz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co potrzebujesz :

 

- hosting(PHP, MySQL)

- skrypt

- troche rozumu (znajdzie sie ?)

 

Reszty nie bede opisywal bo masz tego ogrom na necie, ale jak widze tobie sie [gluteus maximus] ruszyc nie chce zeby poszukac. Nikt nie bedzie ci tlumaczyl krok po kroku jak malemu dziecku, a z twoich wypowiedzi widac ze chyba tego oczekujesz.

 

Pozdrawiam

po to forum jest :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Forum jest po to, by pomoc gdy ktos przedstawia jakis konkretny problem. Ty za to oczekujesz ze ktos zrobi wszystko za ciebie. Nie, nie.. Rusz cztery litery i sam poszukaj, i tak juz duzo info dostales.

 

mój problem: nie potrafie załozyć forum, i prosze was o pomoc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy czym jeszcze pyskujesz jak dzieciaczek tanich sieci osiedlowych którego rodziców nie było jednak stać na stabilne łącze a sam nie potrafi sobie takowego zapewnić więc pyskuje tekstami z neo itp..!! Ale

 

Tuuuuuuuu

 

jest link gdzie jest coś na ten temat napisane ale po co by patrzeć, masz pytania pisz na gg to Ci autor wyjaśni albo i nawet ja mogę ale zacznij myśleć trochę a nie pyskować!

Edytowane przez GrAz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy czym jeszcze pyskujesz jak dzieciaczek tanich sieci osiedlowych którego rodziców nie było jednak stać na stabilne łącze a sam nie potrafi sobie takowego zapewnić więc pyskuje tekstami z neo itp..!! Ale

 

Tuuuuuuuu

 

jest link gdzie jest coś na ten temat napisane ale po co by patrzeć, masz pytania pisz na gg to Ci autor wyjaśni albo i nawet ja mogę ale zacznij myśleć trochę a nie pyskować!

ja pyskuje???

 

 

To wy cały czas piszecie że ile ja mam lat i żebym se dał spokój.

 

 

dziekuje wszystkim serdecznie za pomoc i prosze o zamkniecie watku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killer805 nikt tutaj Ciebie nie chce zmieszać z błotem itp. Wystarczy, że przejrzysz trochę stron tego podforum i zobaczysz, że tego typu 'forum' jak to twoje zdarza się raz na 5 tematów tutaj. Nie dziw się, że za każdym razem 'nazywamy wszytko po imieniu'. Po prostu nie ma się czym chwalić...

 

Na tym forum możesz znaleźć wiele porad jak założyć swoje pierwsze forum. Takie w pełni twoje. Jeden taki temat podał Ci GrAz.

 

Życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieciom neo dziekuje za pomoc icon_wink3.gif

przeprszam, to ja mam 15 lat i zrobiłem super odjazdowe forum.

 

Człowieku, zauważ że Ty tylko założyłeś sobie konto/forum na fora.pl i od razu się bulwersujesz , powinno Cię to raczej zmotywować do np usunięcia tego i pokazania się z nowym własnoręcznie nadzierganym forum.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

@ co do 'dziecka neo' , powiedz czy przypadkiem nie masz neostrady bo Ci mama założyła ? teraz płaci, a nie wie co tam dziecko wyprawiaw tym intjernecie

 

nie będziemy się przecież kłócić

 

peace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeprszam, to ja mam 15 lat i zrobiłem super odjazdowe forum.

 

Człowieku, zauważ że Ty tylko założyłeś sobie konto/forum na fora.pl i od razu się bulwersujesz , powinno Cię to raczej zmotywować do np usunięcia tego i pokazania się z nowym własnoręcznie nadzierganym forum.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

@ co do 'dziecka neo' , powiedz czy przypadkiem nie masz neostrady bo Ci mama założyła ? teraz płaci, a nie wie co tam dziecko wyprawiaw tym intjernecie

 

nie będziemy się przecież kłócić

 

peace :)

nie nie mam neostrady :wink:

 

 

 

przecież już przyznałem wam racje że forum źle wyszło a wy cały czas o tym samym...

 

 

 

 

odpowiedzcie prosze na moj poprzedni post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jc gościu "co Ty wiesz o zabijaniu"! weź sprawdź IP większość debili piszących głupoty i robiących sceny ma IP z jakichś tandetnych sieci osiedlowych bo nie stać starych by założyć choćby neo i sie dzieciaki załamują bo Internet raz jest a raz nie ma a jak jest to nie wiedzą co z nim zrobić, a jak widziałem stronkę gdzie gość pisał nie dla dzieci neo to myślałem że mu wyśle na doktora, pisać nie umiał błędów grom widać że kretyn, szkoda pisać o idiotach...

 

@killer805 napisz to pytanie co chcesz czy nie możesz znaleźć skryptu?

Edytowane przez GrAz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktoś po 2 miesiącach będziechciał wejść na takie forum to przecież i tak tylko zobaczy napis 'ERROR 404' :)

no to printscreeny :).. jeden w chwili założenia... drugi po 2 tygodnaich z pięknym napisem 404, lub z 3 postami więcej (napisanymi w większości przeez autora :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robi sie forum pod swoje "widzi mi się" tylko pod użytkowników. Nie masz szans wypozycjonowac na google forum o tak ogolnej tematyce jak gry komputerowe. Poza tym widze, ze sie nie znasz. Nie zrobisz zabezpieczenia obrazkowego, nie zrobisz aktywacji e-mailem, na forum wpieprza sie boty reklamowe i bedzie po zabawie. Forum to nie jest cos co sie raz zaklada na cale zycie. Najlepiej sobie sciagnij jakies forum by Przemo. Zaloz darmowy serwer na yoyo.pl ( i tak bedziesz mial mniej reklam niz na fora.pl ) i jazda. Pamietaj zeby na biezaco aktualizowac swoje forum.

 

PS. Za zalozenie e-maila tez wam podwyzszaja ocene z informatyki?

Edytowane przez traktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...