Skocz do zawartości
kucyk

Uefa Champions League 2007/2008

Rekomendowane odpowiedzi

Yhy,za bardzo chciał sie pokazac,rozpierda....ją mnie komentarze w stylu drugi beckham itd :lol2:

Może i nie strzelił karnego,ale mijal wszystkich jak tyczki,Barca żeby przerwać akcje musiała faulować..

Rewanż za tydzien,bedzie pogrom oi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając mecze Barcy nie mogę wyjść z podziwu jak cała drużyna jest wyszkolona technicznie :blink: Po prostu piłka lata jak po sznurku (zero problemów z przyjęciem, podania niemalże perfekcyjne) głównie pierwsza połowa gdy sił mają bardzo dużo. Patrząc na rywali to w sumie tak hmm... dużo biegania i może coś wpadnie :lol2: Oczywiście Ronaldo technicznie dorównuje, ale reszta drużyny... :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem Barcelona pod wzgledem techniczny jest niesamowita, szczegolne wrazenie moga robic dokladne dlugie podania oraz oczywiscie Ronaldinho:) chociaz osobiscie bardzo tez lubie deco i messiego no ale mniejsza z tym. Niestety jako druzyna wypadaja juz gorzej mam tu na mysli to ze w tej druzynie jest tyle gwiazd ktore nie do konca sa ze soba skomunikowane i widac ze czasem sie nie rozumieja. Swoja droga ostatnio pojawily sie jakies filmiki na sieci http://pl.youtube.com/watch?v=1SXtfv6zLKY ciekawe co sie wydarzy tego 29.04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldinho bla bla bla bla...

Jego era już minęła, zapewne bezpowrotnie :-P

I dobrze bo go nigdy nie lubiłem, niech spada do Milanu, gdzie dokończy swego marnego piłkarskiego żywota :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldinho bla bla bla bla...

Jego era już minęła, zapewne bezpowrotnie :-P

I dobrze bo go nigdy nie lubiłem, niech spada do Milanu, gdzie dokończy swego marnego piłkarskiego żywota :wink:

Tak, wieszajcie na nim dalej psy... IMO jeszcze będzie zajebiście grał, co to pierwsza gwiazda która ma gorszy sezon? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając mecze Barcy nie mogę wyjść z podziwu jak cała drużyna jest wyszkolona technicznie :blink: Po prostu piłka lata jak po sznurku (zero problemów z przyjęciem, podania niemalże perfekcyjne) głównie pierwsza połowa gdy sił mają bardzo dużo. Patrząc na rywali to w sumie tak hmm... dużo biegania i może coś wpadnie :lol2: Oczywiście Ronaldo technicznie dorównuje, ale reszta drużyny... :wink: pzdr

nie ma to jak wyciąganie wniosków po jednym obejrzanym meczu, nie wiem czy masz możliwość oglądać mecze ligowe ale tam gra obu drużyn wygląda diametralnie inaczej -skupiając uwagę na obecnym sezonie.

 

ps

"oglądając mecze barcy" np te z Schalke też nie mogłeś wyjść z podziwu :lol2: ? bo akurat wtedy grali piach...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że zdarzają się słabsze mecze :wink: Zresztą Schalke, a co to jest i po co się męczyć? :lol: Nie każdy potrafi grać bez przerwy na najwyższym poziomie, ale wyszkolenie technicznie to jest po prostu przepaść i drugiej takiej drużyny nie znajdziesz :rolleyes: Już nie pamiętam, ale oglądałem jedno spotkanie (chyba z Celtami) w którym Messi doznał kontuzji i musiał zostać zastąpiony prze Henry. Po tej zmianie widać było jaka różnica, właśnie w wyszkoleniu technicznym, jest między tymi dwoma :D Henry tak jakby nie pasował do tej drużyny, był za słaby technicznie :huh: Wiesz każda drużyna ma lepsze i gorsze spotkania, ale akurat jak Barca chce i ma siły to gra tak jak tylko ona potrafi, a jak znasz (chyba znasz, bo wypowiadasz się jak wytrawny znawca :wink: ) inne drużyny które grają podobnie i wyszkolenie techniczne stoi na takim poziomie to chętnie poczytam :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damianku, ale ten słabszy "sezon" w wykonaniu R10 trwa już około 2 lat.

Doskonale wiem, że jak masz jakąś opinię, to się jej będziesz trzymał, ale bez przesady...

Właściwie to tylko Milan mógł kupić Ronaldinho, bo lubią starych albo wypalonych graczy. Nawet przypadek Kaki i Pato nic tutaj nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy sie tka smieja z tego riise, ale prawda jest taka, ze jakby nie dotknal tej pilki to i tak bylby gol, bo smerf byl za nim

oglądałes ten mecz ,czy kolega Ci powiedział ze jak by nie przyłożył tego kwadratowego łba to niebieski by wbił piłe do bramy?

po tym sezonie pewnie sie go pozbędą-ja tam nie wiem jak w takim klubie może grać gośc który nie umie wybić piłki prawą nogą :blink:

btw.Ronaldinho ,to jest urodzony talent ,i jeszcze się pozbiera

Edytowane przez franky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda meczu dzisiejszego i tego z przed tygodnia.. Ale w sumie nie ma się co dziwić skoro się nic nie gra, to się nic nie wygrywa. Mam nadzieję, że po Euro będą jakieś zmiany w skłądzie jak i sztabie szkoleniowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Liverpool nie pokazał w tym meczu klasy. Popełniali straszne błędy nie tylko w obronie, ale również w pomocy. Fakt, mieli czasem przebłyski, ale tylko czasami. Zawiodłem się troszkę na nich.

 

Chelsea - nigdy ich nie lubiłem i lubić nie będę, ale nie ma co się oszukiwać byli troszkę lepsi :D Równie dobrze Abramowicz mógłby "kupić" Wisłę Kraków i wygrać nią Ligę Mistrzów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Chelsea! Piekny meczyk, a emocji cala masa - w sam raz na polfinal.

Camilos nie lubisz Chelsea dlatego ze Abramowicz zainwestowal w ten zespol? Co w tym zlego? No chyba ze jestes zly na to ze nie wybral wlasnie Wiselki ;)

 

Szpakowski dziisaj ostro sie motal i tekst o Ronaldo to jeden z wielu jakie dzisiaj popelnil.

 

Finał powinna wygrac Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz byl calkiem niezly. Niestety Liverpool to nie to samo co kiedys. Chelsea (ble) ma mocny i rowny sklad i w pip sil aby grac.

W finale moze byc hmmmm ciezko Mu aby ich pokonac. Wogole to sie bardzo ciekawa sytuacja zrobila. Finla LM i do tego boj a moze wojna o tytul mistrza Anglii.

 Jedno i drugie zdobeda diabelki :]

Glory Glory MAN UNITED :D:D:D:D:D:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bociczek sorki, to nie forum onetu tudzież fanclubu Chelsea, tylko bardziej neutralne opinie a nie tylko podniety fanów poszczególnych drużyn. Finał będzie wyjątkowo ciekawy, może nie ze względu na ilość goli lecz na tempo gry jakie (mam nadzieje) ujrzymy dziś na Łużnikach.

ManU nie ma szans [;

Po czym to stwierdzasz ? To że gracie u "siebie" (wiadomo o kogo mi chodzi...) nie znaczy że ManU nie ma szans...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...