Skocz do zawartości
Qla

Rekordy w kręceniu AXP 1700+ (same wyniki WCPUID)

Rekomendowane odpowiedzi

No chłopaki na benchamrku CCR już jestem drugi :D 2951Mhz ze zwykłego , a może niezwykłego Athlonka to już coś.

 

Wynik ogólny : 11587

Suma kontrolna : :)

Wyniki szczególowe

 

Render : 11200

Integer : 11252

Float : 11155

Pamięć : 14051

MMX : 12216

 

Proc. 18x163Mhz vcore 2.200V vmem 2.95V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to wina pamiątek.Mnie Athlon 1700+(AXDA)  poszedł na 2913Mhz  :D (18x161) vcore 2.125 vmem. 2.95 temp. jądra proca -3C ,temp samego proca 19C ,temp systemu 43C. Hmm miałem 3054Mhz ale system juz sie nie bootował , startował tylko bios.Możliwe że to wina pamiątek.

Test Super PI przy 1M  43sek. :D

no respect respect. Prawie jak morphling czy jak to sie pisze :P. Ale bardzo ladny wynik. Pewno masz JIUHB 0251... jak mozesz to sciagnij paorwnik i ta izolacje z Prometieei. W ogole to wypasne chlodzonko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właściwie to powinienem sie nieźle wpienić... za te wszystkie oszczerstwa, ale na razie jestem szczęśliwy, ze udało mi sie uruchomić bez prawie no-strat tą <font color="#FF0000">[ciach!]</font> winzgrozę...

 

tak tak panienki.....

 

to winzgroza mi padła przy kręceniu a nie komp się spalił.

 

Krootki.... jedno zdanie... na 192fbs x 12.5 czyli tylko 2400, miałem wynik 9890 w ccr. Jak ustawiłem fbs na 194 winzgroza nie uruchamiała się.

 

Botowała do połowy i robiła czarny ekran. Sytuacja wyglądała tak nawet po restarcie biosu. Nie wiem czy będe prubował tak dalej, ale to i tak nie kiepski wynik... nie uważasz?

Bo ja wiem, ja mialem 10026 na 2380 MHz... na 2400MHz potrzebuje juz ponad 2.12 Vcore... nie wiem czy bedfe dalej probowal.

 

PS. Udokumentoj swoj wynik - dopisz sie do wynikow na CCR.

A ja qrfa paredziesiąt razy robiłem test CCR i jak wciskam 'wyniki on-line' to wyskakuje:

Akcja anulowana

Program Internet Explorer nie może utworzyć łącza do żądanej strony sieci Web. Strona może być tymczasowo niedostępna.

Za.j.ebie tego Windowsa...

wejdź na stronke i dodaj ręcznie...

 

ja jeszcze w tym tygodniu przekraczam 10000. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to moze ja trez sie pochwale:) od dawna tu nie bylem bo szukalem dobrych oc procow itp.:) i oto wynik : xp 1700+ @ 180x12,5 = 2250 na Vcore 1,6:D wiecej jeszcze nie ciagnalem bo musze skombinowac dwa wentyle do chlodnicy bo woda ma poki co 34 *C bez zadnego wentyla:/ (chlodnica 40x20x10) no to ide psuc dalej :) ale czuje duzy potencjal w tym procu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się uda chłopaki to jutro do niego zajrze chociaż jest przy tym troszkę roboty :) . Zreszta juz kończę robić stronke o mejej Prometei będzie tam bardzo dużo fotek i no może mała receznja oraz full testów :) .Może zrobie fotkę tego proca cyfrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris75....

 

 

jak ty masz 1700+ na 2900Mhz to ja jestem sierotka marysieńka i 7 krasnali w jednym....

A ty wiesz co to Prometeia Cooling System :?: Nie :?: To moze sie dowiedz i zrozumiesz :wink: (i bedziesz musial taka sierotka i krasnalkami w jednym zostac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się uda chłopaki to jutro do niego zajrze chociaż jest przy tym troszkę roboty :) . Zreszta juz kończę robić stronke o mejej Prometei będzie tam bardzo dużo fotek i no może mała receznja oraz full testów :) .Może zrobie fotkę tego proca cyfrówka :)

Chris75 jedno pytanko - ile wychodzi Prometia ze sprowadzeniem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się uda chłopaki to jutro do niego zajrze chociaż jest przy tym troszkę roboty :) . Zreszta juz kończę robić stronke o mejej Prometei będzie tam bardzo dużo fotek i no może mała receznja oraz full testów :) .Może zrobie fotkę tego proca cyfrówka :)

Chris75 drugie pytanko - czy tego AXP od zawsze chłodzisz Prometią?? Kręciłeś go moze na AC, albo przy jakichś ludzkich temperaturach? Ciekaw jestem czy masz jakiś super zajebisty egzemplaż, ze Ci się tak kręci, czy to ta Prometia tyle daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris75....

 

 

jak ty masz 1700+ na 2900Mhz to ja jestem sierotka marysieńka i 7 krasnali w jednym....

A ty wiesz co to Prometeia Cooling System :?: Nie :?: To moze sie dowiedz i zrozumiesz :wink: (i bedziesz musial taka sierotka i krasnalkami w jednym zostac)

wiem co to jest :evil:

 

ale i tak wynik z kosmosu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z kosmosu - Morphling wyciągnął coś około 2900 na WC a tu jest lepsze chłodzenie przecież.

to zależne jest przecież od proca...

 

nawet ja miałem na 2425 36 C....

 

i co z tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE!! TAK jak obiecałem...

 

oto wyniki:

 

WPCPUID

 

 

Dołączona grafika

 

 

Oto CCR: (tak jak obiecałem ponad 10k"

 

 

"CCR 2002 - Plik wyników

 

Wynik ogólny : 10022

Suma kontrolna : MFFJ

 

Wyniki szczególowe

 

Render : 9331

Integer : 9126

Float : 9275

Pamięć : 15767

MMX : 10075"

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

I na koniec coś dla koneserów: (nie wiem dlaczego taki słaby wynik :( pamiątki się pojabały.)

 

Dołączona grafika

 

No i co krootki...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry... 8) ...nie wiem od czego zacząć...15 miejsce mnie jakoś nie zadowala w ccr... wiele osób jest ponad mną i to właśnie nie bardzo mi się podoba... hmmm.. chyba takie życie, że zawsze znajdzie się ktoś lepszy... :?

 

Zmieniam podpisik... ktoś wie jak się włącza cod html w podpisach.. ja to mam na off i nie mogę znaleźć...shit :cry:

 

zmieniam bo mam lepszy stabilny wynik...

 

BDW to jest mój 500 post... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właściwie to powinienem sie nieźle wpienić... za te wszystkie oszczerstwa, ale na razie jestem szczęśliwy, ze udało mi sie uruchomić bez prawie no-strat tą <font color="#FF0000">[ciach!]</font> winzgrozę...

 

tak tak panienki.....

 

to winzgroza mi padła przy kręceniu a nie komp się spalił.

 

Krootki.... jedno zdanie... na 192fbs x 12.5 czyli tylko 2400, miałem wynik 9890 w ccr. Jak ustawiłem fbs na 194 winzgroza nie uruchamiała się.

 

Botowała do połowy i robiła czarny ekran. Sytuacja wyglądała tak nawet po restarcie biosu. Nie wiem czy będe prubował tak dalej, ale to i tak nie kiepski wynik... nie uważasz?

Bo ja wiem, ja mialem 10026 na 2380 MHz... na 2400MHz potrzebuje juz ponad 2.12 Vcore... nie wiem czy bedfe dalej probowal.

 

PS. Udokumentoj swoj wynik - dopisz sie do wynikow na CCR.

A ja qrfa paredziesiąt razy robiłem test CCR i jak wciskam 'wyniki on-line' to wyskakuje:

Akcja anulowana

Program Internet Explorer nie może utworzyć łącza do żądanej strony sieci Web. Strona może być tymczasowo niedostępna.

Za.j.ebie tego Windowsa...

 

Hmm wchodzisz na www.dzikie.net/ccr/wyniki.php i na samym dole manualnie sie dodajesz.

No i mi się w końcu udało lamerski post zamieścić :oops: Wyobraźcie sobie, że nigdy nie schodziłem na sam dół strony - interesowały mnie tylko najwyższe wyniki ;) I cały czas byłem przekonany, że wynik wysyła się z programu........... :oops: :oops: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. będzie jutro.

 

zaraz ide oglądać (ide... ehh... na kompie) filma, a potem jeden odcinek FRIENDS i wtedy pokręce.

 

Zgłaszam się gdzieś ok 3.00.

Ok. Tu masz linka z rekordem Rav'a - http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=223...ighlight=wcpuid

 

A tu masz mój rekord - Dołączona grafika

 

Czy ktoś mi do qrwy nędzy może powiedzieć co to za suma kontrolna w moim wyniku ?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris75....

jak ty masz 1700+ na 2900Mhz to ja jestem sierotka marysieńka i 7 krasnali w jednym....

mam pytanie: czy te wyniki tworzycie w trybie awaryjnym win98/ME czy moze w trybie normalnym Win2k? Bo z tego co wiem roznica w wynikach jest spora.

Jesli ktos pokazuje screena to widze od razu ze wynik jest wiarygodny, a jesli ktos podaje tylko wynik to mozna podejrzewac ze pochodzi on z trybu awaryjnego (w trybie awaryjnym mozna przeciez osiagnac o wiele wyzsza czestotliwosc procesora co daje wyzszy wynik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris75....

jak ty masz 1700+ na 2900Mhz to ja jestem sierotka marysieńka i 7 krasnali w jednym....

mam pytanie: czy te wyniki tworzycie w trybie awaryjnym win98/ME czy moze w trybie normalnym Win2k? Bo z tego co wiem roznica w wynikach jest spora.

Jesli ktos pokazuje screena to widze od razu ze wynik jest wiarygodny, a jesli ktos podaje tylko wynik to mozna podejrzewac ze pochodzi on z trybu awaryjnego (w trybie awaryjnym mozna przeciez osiagnac o wiele wyzsza czestotliwosc procesora co daje wyzszy wynik).

Hmm, ja dzialam na windowsie .NET Server 2003 i nawet nie wiem czy jest tam jajis tryb awaryjny, pewnie nie ma - wiec sprawa jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. będzie jutro.

 

zaraz ide oglądać (ide... ehh... na kompie) filma, a potem jeden odcinek FRIENDS i wtedy pokręce.

 

Zgłaszam się gdzieś ok 3.00.

Ok. Tu masz linka z rekordem Rav'a - http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=223...ighlight=wcpuid

 

A tu masz mój rekord - Dołączona grafika

 

Czy ktoś mi do qrwy nędzy może powiedzieć co to za suma kontrolna w moim wyniku ?????????

Dammit... wpisz BETB lub BEIB, któreś musi zadzaiłać.... ale i tak cieeeenko... nie publikuj go.. kręć dalej... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dammit... wpisz BETB lub BEIB, któreś musi zadzaiłać.... ale i tak cieeeenko... nie publikuj go.. kręć dalej... :wink:

wystarczy zapisac wyniki do pliku tekstowego i zajrzec do niego - prawdopodobnie jest to '[' lub ']' .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dammit... wpisz BETB lub BEIB, któreś musi zadzaiłać.... ale i tak cieeeenko... nie publikuj go.. kręć dalej... :wink:

wystarczy zapisac wyniki do pliku tekstowego i zajrzec do niego - prawdopodobnie jest to '[' lub ']' .

anito anitamto.... hmmm.... coś grafa ścieła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. będzie jutro.

 

zaraz ide oglądać (ide... ehh... na kompie) filma, a potem jeden odcinek FRIENDS i wtedy pokręce.

 

Zgłaszam się gdzieś ok 3.00.

Ok. Tu masz linka z rekordem Rav'a - http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=223...ighlight=wcpuid

 

A tu masz mój rekord - Dołączona grafika

 

Czy ktoś mi do qrwy nędzy może powiedzieć co to za suma kontrolna w moim wyniku ?????????

Dammit... wpisz BETB lub BEIB, któreś musi zadzaiłać.... ale i tak cieeeenko... nie publikuj go.. kręć dalej... :wink:

Wiem cholera, że cienko. I dziwnym trafem nie mogę zrobić więcej :( Ale będę walczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RedNacz (a może Marysieńka) spójrz jak się profesjonalnie kręci proca :D

 

Dołączona grafika

 

No i tak wygląda sprawa jeśli chodzi o temp.

 

Dołączona grafika

 

Zreszta fotki tego sprzętu możecie zpobaczyć na prowizorycznej stronce.

Prometeia Cooling System

 

Na zdjęciach jest jeszcze mój stary proc 1800+ :)

 

No Marysieńka co Ty na to ? :D

Hmm może niedługo pójdzie ponad 3Ghz , czekam tylko na lepsze pamiątki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...