Skocz do zawartości
igorzasty

Jaki Kabel Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak w temacie. Jaki kabel zakupić, by móc podłączyć wieżę do kompa, a w przyszłości ewentualnie wzmacniacz do kompa? Co do ceny to w rozsądnych granicach (nie jestem audiofilem), ale nie mogę za to kupić jakiegoś taniego [ciach!]a za 4 ziko. Wypatrzyłem sobie coś takiego:

--->kliknij mnie<--- czy może warto kupić coś droższego ?? Zupełnie się na tym nie znam, ale wiem, że kabel też ma duży wpływ na jakość dźwięku i nie można na nim przyoszczędzić.

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie Ci taki kabelek wystarczy. Wpływ kabla na jakość dźwięku jest minimalny i odczuwalny tylko w bardzo dobrych systemach audio. Komputer sam w sobie jest tak złym źródłem, o ile nie przesyła danych cyfrowo do DACa ) że kabelek nie ma znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie Ci taki kabelek wystarczy. Wpływ kabla na jakość dźwięku jest minimalny i odczuwalny tylko w bardzo dobrych systemach audio. Komputer sam w sobie jest tak złym źródłem, o ile nie przesyła danych cyfrowo do DACa ) że kabelek nie ma znaczenia

nie opłaca się kupować droższego kabla nawet jeśli zamierzam podłączyć sprzęt audio do 2 k ze wzmacniaczem >??

Czy taki kabel za 22 ziko całkowicie wystarczy ?? Nie chciałbym sobie pluć później w brodę, że kupiłem za tani kabel :) W końcu to co najmniej 8 browarów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy w zupełności. Zresztą tak czy siak nie robi sie droższych (czyt. bardziej "audiofilskich", "profesjonalnych", jak zwał, tak zwał) kabli Jack-2xChinch z bardzo prostej przyczyny. Żaden wymagający słuchacz, dla którego każdy detal dźwięku ma znaczenie, nie stosuje jako źródła dźwięku PC-ta (czytaj - nie słucha mp3). Będzie szukał złotych, super-duper kierunkowych interkonektów (chinch-chinch) do podłączenia ze stacjonarnym odtwarzaczem CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...