Skocz do zawartości
ryba

Wampirowe Fc Rebuild

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu, grozny osobnik o nicku Wampir odezwal sie do mnie w celu naprawy jego agregatu, bo przestal dzialac. No coz, po dostarczeniu urzadzenia, wstepnych ogledzinach wyszlo na to, iz pojawila sie nieszczelnosc. Szybka rozmowa i to na czym skonczylismy to:

 

- wymiana ssacej (parownik i mocowanie przy okazji)

- nowa izolacja

- drobna modyfikacja skraplacza

- slhx i cpev poszedl w odstawke, wstawiona nowa kapilara.

- mial zostac skraplacz, jego chlodzenie, kompresor i zolta podstawa (juz bez naklejki)

 

Agregat jak wygladal mozna zobaczyc w osobnym topicu na forum, chetni go odnajda bez problemu pewnie.

 

A teraz fotki i foteczki.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Wyniki:

 

@ dummyload 180W -> -37

Spi16M 1.65V -> -41

Orthos (dual core) 4100MHz 1.7V -> -37

Idle -> a na co to komu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buuu a gdzie naklejka LOL :lol:

 

Zeby byla jasnosc - wyciek pojawil sie na zaworku serwisowym :mur: .

 

Dobrze ze przerobiles wlot skraplacza (wstyd mi teraz bylo za ta "faje" ;) ), szkoda tylko ze tych rurek wlotowych na czarno nie machnales ...

 

ogolem ...looks good :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buuu a gdzie naklejka LOL :lol:

 

Zeby byla jasnosc - wyciek pojawil sie na zaworku serwisowym :mur: .

 

Dobrze ze przerobiles wlot skraplacza (wstyd mi teraz bylo za ta "faje" ;) ), szkoda tylko ze tych rurek wlotowych na czarno nie machnales ...

 

ogolem ...looks good :-P

 

Panie spostrzegawczy, nie oceniaj finalnego produktu po pierwszym zdjeciu, zobacz ostatnie fotki, rurki sa pomalowane :] Naklejka bedzie, tylko jakis papier samoprzylepny kupie i wydrukuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle ze gwarancja juz sie skonczyla :oops: .

A nie pamiętam nawet żeby jakaś była :blink: :lol:

 

olać

 

Ryba zrobił co mógł za co jestem mu wdzięczny. W pierwszych planach miała z tego być kaskada, ale tak się do tego zabierałem jak pies do jeża i zostało na tym co jest.

 

Układ jeszcze nie był nawet odpalany z prostych przyczyn - totalny brak czasu i podejrzewam, że może za tydzień mi się coś uda wyskrobać.

 

Co do sprzętu to na razie nic się nie zmieniło. Będzie poprawa obecnego wyniku i czekam sobie cierpliwie na penrynka.

 

FC dostało nową ksywę "Long dick FC" bo z tak długą ssącą to mogę sąsiadowi schłodzić procka jakby chciał bez ruszania agregatu :D:D:D

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...