Skocz do zawartości
Gość cwaniak0

Nesotrada

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się spytać posiadaczów neostrady 1024 (1 Mb/s).Prosiłbym was o odpowiedź na poniższe pytania:

1.Jak często się psuje ?

2.Z jaką predkością ściągacie pliki np. z RapidShare ?

3.Z jaką predkością ściągacie torrenty ?

4.I czy jest stabilna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość cwaniak0

A jakie pingi macie jak gracie w gry przez neta np.Coiunter-Strike,Call of Duty 2 itd. ?????????

 

A jakie pingi macie jak gracie w gry przez neta np.Coiunter-Strike,Call of Duty 2 itd. ?????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neo 1mb i livebox'a oraz wifi . Mam neo od niedawna i albo nie umiem skonfigurowac albo jest cos nie tak . Torrenty z prędkością max 60kb/s :blink: i jak włączę pobieranie z torrenta nie ma mowy o przeglądaniu stron na internecie . A pozatym dziala co 2-3 odpalenie kompa :mur: . Jeżeli ktoś wie jak poprawnie skąfigurować neo i proszę o pomoc . Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz neo (czyli łącze niesymetryczne) NIE możesz dawać pełnego speeda wysyłania. ja tez mam neo 1 Mb i limit wysyłania dałem 25KB/s i jest to ustawienie bardzo kozystne, bo jeśli jest wiele osób seedujących to leci po 135 KB/s (nierealnie, bo pewnie błąd pomiarowy ale tak jest), używam BitComet. Co do rozłączania nie mam z tym problemów, ale od jakiegoś czasu wieczorami tak mi muli że sie praktycznie nie da nic zrobić:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zapytaj kogos w swojej okolicy jak dziala NEO, z tego wzgledu ze w tej chwili siec szkieletowa w duzej liczbie regionow jest masakrycznie przeciazona i mozesz miec tam nawet 6Mbitow/s a transfer bedziesz mial rzedu kilku kB/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z mojej okolicy ludzie mają to samo... to też mi powiedziano kiedy dzwoniłem na błękitną linię. Wie ktoś może kiedy ma sie wszystko unormować i działać jak należy?

Edit

z innych źródeł wiem, że kilka największych serwerów padło i w zwiazku z tym sa przeciążenia... na ile to prawda tego powiedzieć nie moge, ale jeśli ktos wie coś więcej o tym prosze napisać:) z góry dzięki

Edytowane przez Verter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nawet w TP nie wiedza, pierwsze problemy pojawily sie mniej wiecej o je porze roku 2006, bylo tylko kilka osrodkow przeciazonych, problemy mialy byc rozwiazane do kwietanie 2007, w wyszlo tak ze poprostu pojawilo sie duzo wiecej przeciazen i tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś oprócz mnie i moich znajomych z okolicy (Sanok, niedaleko Krosna kierunkowy 013) zauważył że net straaasznie muli? Mówimy o tym za przeproszenie internecie zwanym neostradą... mam już te problemy od około 2 tygodni.. i delikatnie mówiąc mnie denerwują! Net sakremencko muli, nic sie nie da zrobić, są wysokie pingi niski transfer... niech sie ktoś wypowie na ten temat. dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepnę sie pod temat, czy ma ktoś neo 6mbit? Ostatnio zauważyłem dość duży spadek u siebie downloadu, wcześniej spokojnie było ponad 400kb/s a teraz ledwo 150kb/s, oczywiście ludzie z TP SA twierdzą że mam "wirusy, albo trojany" mimo że system świeży po formacie, a do tego kaspersky i windows defender. Może ktoś mi powie czy to moja wina w konfiguracji, czy wina TP SA? Modem Thomson.

 

Test na Speedtest

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie dzwoniłem na błękitną linię i przez pół godziny rozmowy z jakąś niedouczoną babką dowiedziałem się, że są prowadzone prace na mojej linii.. wow.. tak jak by mi tego nie mówili od kilkunastu tygodni... po prosu szkoda sił do tej TP... lada chwila dzwonie na 9393 składać oficjalnie reklamację i podanie o zwrot kosztów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Neo to tak jak mowicie serwery sa przeciazone i wielu krancach polski neo sypie sie przewaznie w godzinach 11-22 takze slabo. Odnosnie reklamacji o zwrot kosztow to ciezko cos osiagnac jako ze w umowie neostrady napisane jest o ewentualnych spadkach predkosci ze strony TP takze jakby nie bylo wywiazuja sie z umowy :/ W kazdym badz razie ja teraz (woj lubuskie) dzwonie do nich codziennie informulac o mulacym sie necie maja mnie juz dosc i cos tam pyskuja zebym nie dzwonil ale dzwonie i dzwoncie takze moze rusza [gluteus maximus] i wezma za ogarniecie problemu

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...