Skocz do zawartości
Katarzynka

Jaki Router Do 300 Zl Pod Neostrade

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Zastanawiam sie nad kupnem routera wifi pod neostrade, tylko zastanawiam sie nad kupnem tego routera i dokupieniem jakiegos modemu adsl, moglby mi ktos pomoc z tym? :) czy lepiej kupic jakis router ktory ma juz ten modem? :) a jak to pierwsze to jakim modem? :)

 

z gory dziekuje :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputronik.pl/Sieciowka_aktywn...pelny,id,36766/

używam od 3 miesięcy i zero problemów - tani, stabilny, wi-fi ma mocny sygnał w całej chacie, laptopa i 2 stacjonarne ciągnie bez zająknięcia, banalny w obsłudze, założyłem jeszce 3 u znajomych i tak samo zadowoleni ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie piszę na forum z pomocą tego routera.

 

Comtrend CT-633 to normalne urządzenie all in one - modem adsl/adsl2 4 porty lan 1 port usb oraz karta wifi laptopowa która wlozona do routra staje się nadajnikiem - calkiem niezłym mimo braku antenki - poziom nizej i poziom wyzej mam 5 kresek, po przekątnej w chałupie spadnie do jednej ale dom dość duży , router siedzi otoczony ksiązkami a połączenia jeszcze nigdy nie zerwał. torrenty chodzą ok, jest gfdzies instrukcja na high id w emulu no i z psp łączy tez bez problemu. W chacie obsługuje 2 komputery stacjonarne, laptopa i psp. Wszystko bezprzewodowo, między kompami jest też wewnętrzna sieć (nie obcykałem jeszcze jak pozwolić psp odpalać filmy z dysków kompa ale nie miałem za wiele czasu). Aha - i zauważyłem że o ile neostradowy sagem często rozłączał mi multimo to na routerze jest o niebo lepiej - połączenie jest praktycznie cały czas.

 

Najlepsze że producent - Comtrend nie przyznaje się do tego modelu.(nie ma to jak sprzęt telekomunikacyjny od żabojadów:) te routery to taki francuski livebox obecny tam na rynku 2 lata temu. ktoś to teraz pewnie wziął za friko z Francji i sprzedaje w PL kosząc kasę. mimo wszystko działa to ok. Pierwszy egzemplarz u mnie blokował linię telefoniczną, ale sprzedawca wymienił na sprawny i teraz hula ok.

imho za tą cenę to tylko brać.

 

to tylko 75zł - za modem, router, wifi i voip.

 

więcej szczegółów i parametry menu rzućcie okiem tu:

http://www.sos-adsl.com/modules/wfsection/...hp?articleid=43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec po tym co napisał MesJasZ, nakręciłem sie na ten router.. napisałem do 4 osób które kupiły takowy na allegro.. z zapytaniem o opinie.. 4 z 5 zostały odesłane do spredawcy - jedna osoba kupila dwa i jeden z nich w miare działał.. voip to podobno totalna porażka..a drugi był niesprawny, 3 pozostałe osoby nie mogły sobie poradzić z konfiguracja, albo sprzęt był uszkodzony...wszyscy odradzają ten zakup..

 

 

ah.. szkoda ;/

Edytowane przez bleys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...