Skocz do zawartości
itson

Grafika Agp Ok 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialbym zakupic grafike do 300-350pln. Aktualnie mam radka sapphire 9550 (antyk). Chcialbym cos na czym moglbym pograc z dwa lata. Reszta piecyka to Pentium 4 2,53ghz, 1Gb ddr2, zasilka 350W. Dodam ze nie jestem nastawiony przeciwko zadnej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten zasilacz 350W to jakiej firmy??

 

ciezko kupic cos na czym pograsz "2 lata" - przykladem jest chocby obecny Crysis.. jak teraz jest to to co bedzie za rok ;o ( 2 ) ;oo :P

 

może Palit 7600GT Sonic ?

 

wg mnie lepiej dla Ciebie byloby sprzedac Twoj obecny konfig i "po kosztach" zlozyc cos na 775 - chocby dlatego ze ddr2 i grafiki na pci-e sa tansze anizeli ddr1 i grafy na agp

 

EDIT LITERÓWKA PLAIT@PALIT :evil:

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten zasilacz 350W to jakiej firmy??

 

ciezko kupic cos na czym pograsz "2 lata" - przykladem jest chocby obecny Crysis.. jak teraz jest to to co bedzie za rok ;o ( 2 ) ;oo :P

 

może Palit 7600GT Sonic ?

 

wg mnie lepiej dla Ciebie byloby sprzedac Twoj obecny konfig i "po kosztach" zlozyc cos na 775 - chocby dlatego ze ddr2 i grafiki na pci-e sa tansze anizeli ddr1 i grafy na agp

 

EDIT LITERÓWKA PLAIT@PALIT :evil:

 

Zasilacz Chieftec.

 

Co do grania przez dwa latka to raczej mialem na mysli cos w stylu NFS'a, Pesa/Fify, itp i oczywiscie CS-ik :)

 

po kosztach czyli 250pln procek pentium d jakis + plytka minimum 250-300pln plus grafika czyli wyjdzie z 800pln a za to co mam teraz wezme pewnie maxymalnie z 250pln :/ wiec troche potrwa zanim uzbieram reszte... no chyba ze jakas starsza babcie skroje na ulicy :) (joke)

 

co do ram to przeciez pisalem ze mam ddr2 a nie ddr1 :P

Edytowane przez beyock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...