Skocz do zawartości
Dyrektor

Co Sądzicie O Tych Pamięciach?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić te pamięci http://ddr2.home.pl/product_info.php?produ...d5ef65fe26dae27 Co o nich sądzicie? Czy może lepiej kupić te http://www.komputronik.pl/Pamiec_DRAM/DDR2...pelny,id,34952/ ? Mam na ten cel 600 zł ( chcę kupić 4 GB ). Może polecacie mi jakieś zupełnie inne? Jeśli tak to jakie? Na pewno nie będę kręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOLA.K gdzie kupowales?

 

Aha mam do Ciebie jeszcze pytanie - pod jaki port podpioles nagrywarke?

 

Chcialem Cie jeszcze zapytac pod jaki port masz podpieta nagrywarke, bo moj model rozni sie chyba tylko LS i za bardzo nie chce mi dzialas pod innymi portami niz Marvell.... Moze sie to zmienilo po zmianie biosu z 1.2 -> 1.4 musze to sprawdzic... A jak u Ciebie?

Edytowane przez Lucas86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie tez tam wlasnie zamierzam kupic - juz praktycznie zamowilem :)

 

A moglbys cos powiedziec na temat podlaczenia tej nagrywarki? Sorry za OT.

 

Chcialbym tez zapytac, jakie masz wyniki w SuperPI na 1M i 16M. Bo ja mam dosyc slabe nawet na 3.5GHz co opisywalem w temacie o MSI i nie wiem czego to jest wina. Jak moglbys podac swoje wyniki na A-Datach i Mushkinach? Przypuszczam, ze moze to byc wina TwinMosow -> na jakim jedziesz biosie i jakie ustawiasz alphy?

Edytowane przez Lucas86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie tez tam wlasnie zamierzam kupic - juz praktycznie zamowilem :)

 

A moglbys cos powiedziec na temat podlaczenia tej nagrywarki? Sorry za OT.

 

Chcialbym tez zapytac, jakie masz wyniki w SuperPI na 1M i 16M. Bo ja mam dosyc slabe nawet na 3.5GHz co opisywalem w temacie o MSI i nie wiem czego to jest wina. Jak moglbys podac swoje wyniki na A-Datach i Mushkinach? Przypuszczam, ze moze to byc wina TwinMosow -> na jakim jedziesz biosie i jakie ustawiasz alphy?

Nagrywarkę mam też podpiętą pod Marvella , bo po uruchomieniu AHCI coś zaczeła fiksować na innych portach.

SuperPi 1M=19.875s , 16M=8m14.094s wyniki na Mushkinach (na A-datach troszkę gorsze)

Bios 1.62beta , ustawienia pamięci w biosie od góry 4-4-4-14-35-4-4-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...