Skocz do zawartości
Shakti

Zawieszanie Sie Radka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Sapphire Radeon 9600 Atlantis i problem jest następujący używam sterowników Ati i problem jest troszeczke inny w zaleznosci od ich wersji. Większosc gier zacina mi sie w menu ale podczas grania juz o wiele rzadziej. Gdy sie zatnie na sterownikach 5.8 komputer sie resetuje a na najnowszych 7.10 gasnie monitor i komputer musze samodzielnie zresetowac. Podczas ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>nia komputera na sterownikach starych wszystko jest ok ale na nowych monitor na chwile gasnie przed samym logowaniem. Pomóżcie co mam zrobić? Prosze nie mówcie że dubluje temat, bo naprawde nie znalazlem nic podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nie odpisze nikt nie potrafi pomóc? Sprawdzalem jeszce dzialanie na sterach Omegi, gry dalej sie zacinaja ale gdy sie tak stanie i ekran zgasnie naciskam ctr+alt+delete i ekran sie wlancza i moge wyłączyc gre. Nie musze resetowac kompa jednak sterowniki przestaja dzialac wiec i tak musze kompa od nowa włąnczyc. Błagam pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta sie nie grzeje, zreszta nawet nie zdąrzy bo mi gasnie monitor po ok. 1-4 sekund po włąnczeniu niektórych gier, ale w niektórych mam wiecej czasu i zdaze przejsc z menu do gry i to nie koniecznie w

starszych grach, np. w F1 99 nie zdaze nawet wejsc do gry a w max pane 2 moge w miare komfortowo grac. Zasilacz mam 300W. Odłączyłem napedy i wiatrak z obudowy żeby odciążyc zasilacz, ale nie pomogło. Amoże to nie wina karty grafiki?

Edytowane przez Shakti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem od kogo pożyczyc przynajmniej 300W wiec kupilem Take 400W ale nie pomogło. Jestem załamany! Błagam pomóżcie bo jak nie to jedynym wyjsciem bedzie chyba wyje... kompa przez okno. Bo zapomnialem powiedziec wczesniej ale mój komp w serwisie był i goscie powiedzieli że wymienili system wgrali najnowsze sterwoniki, sprawdzili kompa jakimis specjalnymi programami, nie dali sobie z tym rady wiec stwierdzili ze jest to kwestia skonfigurowania systemu :blink: wiec dlaczego tego nie zrobili?

Edytowane przez Shakti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie dublować tematu. Problem mam podobny jak kolega tzn autor tego wątku.

Monitor mi zgaśnie ale tylko pod windą. Problem wygląda tak. Kiedy w coś gram/grałem (Witcher, COD4, Oblivion) włażę do windy monitor mi się wyłącza (na starych sterownikach 7.xx kilka razy dziennie mu sie zdarzyło, teraz na 8.2 zdarzy się raz na kilka dni). Zawsze tylko i wyłącznie pod windą, nigdy podczas gry. Zmiana sterowników jak widać trochę pomogła ale nie rozwiązła problemu.

 

Mój config

4000+ 64X2, Asus M2V-MX SE, Saphire HD 3850 DDR3 512MB, 2x1GB TwinMosy DualChanel, Delta 400W, 2X HDD, 1 DVD-R, baniak to CRT LG Flatron F720B

 

Wiem że przy tym procku grafa nieco się dławi, mobo też nie z górnej półki ale kupiłem "na razie" bo miałem problem na allegro z pewnym sprzedawcą i czekam na zwrot kasy z allegro więc póki co wyrabiam na takim sprzęcie na jaki mogłem sobie pozwolić w danej chwili.

 

Karta się nie przegrzewa bo wywala pod windą a nie w czasie gry, aha i wywala się nie od razu po wyjściu z gry do windy ale po jakimś czasie pracy w windzie. Wywalenie polega na tym że jedynie nic nie widzę, natomiast cały komp chodzi (winamp gra, coś jak ściągam z neta to się sciąga czyli w tle wszystko chodzi)

Wina sterowników? A może baniak siada? Mam nadzieję że nie grafy bo kupiłem ja w Anglii 200 zł taniej niż w Polsce i nie uśmiecha mi się odsyłać tam do sklepu. Grafa oczywiście kupiona nowiutka, pełna gwarancja id itp. A monitor i tak wkrótce do wymiany na jakieś 19'' LCD

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...