Skocz do zawartości
panda86

Zalman Zm-nb47j Wystarczy Do Gf6200 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w jednym z komputerow mam karte GF6200 ze standartowym chlodzeniem, problem w tym ze slysze tego kompa zza sciany i doprowadza mnie to do :mur:

 

chcialem uzyc takiego o to zalmana.. tylko nie wiem czy to wystarczy, nie chce usmazyc GPU...

 

z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w jednym z komputerow mam karte GF6200 ze standartowym chlodzeniem, problem w tym ze slysze tego kompa zza sciany i doprowadza mnie to do :mur:

 

chcialem uzyc takiego o to zalmana.. tylko nie wiem czy to wystarczy, nie chce usmazyc GPU...

 

z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam

Jakie masz teraz temperatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mam teraz temp. to nie wiem bo nie sprawdzalem.. przy okazji znacie jakis programik do tego??

 

to jezeli juz ma byc wentylek to wolalbym kupic cos oryginalnego...

 

no chyba ze zrobie w ten sposob... ten radiator ktory kupilem + ten wentyl ktory tam jest na obnizonym napieciu... co wy na to??

 

 

Acha wie ktos moze z jaka temperatura ta karta pracuje normalnie i jaka temp. jest bezpieczna?

Edytowane przez panda86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisze ze roznica cisnien wokol smigla wentylatora wytworzonego przez ruch osiowy lopatek nie zapewni prawidlowego nawiewu na finy radiatora to bedzie lepiej?

80mm moze byc za wiele - jakis czas temu testowalem malego Qoltec'a 60mm - cienki, lekki w sam raz pod mocowanie na opaski samozaciskowe - http://www.cooling.pl/qoltec-silentline-qf...odukt,1015.html

 

update:zeby nie bylo - lozyska byly ciche - halasowalo powietrze przeplywajace przez finy p5n-e [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zalman spokojnie starczy, nie wiem po co ludzie sie wygłupiali w poprzednich odpowiedziach.

tez nie wiem :P

 

wlasnie dorwalem programik ktory monituje temp. procka, karty itd..

 

wiec za pierwszym razem zamontowalem zalmana i 80 fan - ktory i tak halasowal.. chociaz mniej.. temperatura wedlug progsa to 37-38C

 

odlaczylem wentylek i temperatura podniosla sie do 50-54C jak narazie, sprawdzam jeszce dodatkowo normalnym termometrem domowym :D

 

prosze mi tylko podac granice temp. z jaka moze ta karta pracowac, zamowilem przy okazji pare wentylkow wiec wsadze jeden i bedzie 0 stresu, oczywiscie cihutkie wentylatory ;)

 

ale tak thx za odpowiedzi ;)

Edytowane przez panda86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...