Skocz do zawartości
matik16

Wc By Matik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym wszystko w budzie upakował :lol2:

 

Czerwony płyn i niebieskie kable, coś nie teges jak dla mnie...zostawiłbym niebieskie-komponowałoby się z frontem budy...

 

Taśma Ata jest fe :blink: -zawinął bym ją w dół, puścił pod płytą główną (spokojnie się tam zmieści) u góry zamaskowałbym pod matą i nie było by jej prawie widać...

 

Jak nadbudówka już jest, to też wypadałoby posprzątać kabelki-wentylkom lżej byłoby oddychać (węże nie za długie? :huh: )...

 

Gdzie katody?? Widać przetwornik koło grafy :D

 

Pozdrawiam

 

Edit: Katody wytropiłem :D

Edytowane przez Pussey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nadbudówka ble ble ble" - się kurna niewidomi zebrali i komentują, przecież konstrukcja jest POD budą = znaczy się PODbudówka, nie? 8)

 

Ładnie kibelek wygląda, tylko różowy płyn niezbyt pasuje do węży (może kwestia oświetlenia). No i te "maty" Spire :kijem: Dawaj więcej bloków, bo chłodnica pewnie się nudzi (temperatury?)...

 

Taśma Ata jest fe :blink: -zawinął bym ją w dół, puścił pod płytą główną (spokojnie się tam zmieści) u góry zamaskowałbym pod matą i nie było by jej prawie widać...

 

Jak nadbudówka już jest, to też wypadałoby posprzątać kabelki-wentylkom lżej byłoby oddychać (węże nie za długie? :huh: )...

Taśma pod płytą się nie zmieści, ten oplot jest za gruby. Zresztą niby jak, ma przejść na wylot przez Audigy? A dalsze uporządkowanie kabli miałoby wpływ jedynie na estetykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebawem zmiana na 8800 gt wiec nie bedę kupować bloczku a za miesiąć go sprzedawać

 

podbudówka bedzie obłożona tymi kratkami

 

http://www.allegro.pl/item262717952_siatka...44cm_krata.html

 

co do taśmy to chyba zmienię napęd dvd na sata

Wyjdzie Ci to tylko na dobre, Abit się nie popisał z tym złączem...

 

A co do grafy, to czekam aż Ed z EK coś ciekawego wystruga na 8800 GT i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartolomius

"Nadbudówka ble ble ble" - się kurna niewidomi zebrali i komentują, przecież konstrukcja jest POD budą = znaczy się PODbudówka, nie?

Trzymałem się kurna słownictwa używanego od początku wątku...

 

Taśma pod płytą się nie zmieści, ten oplot jest za gruby. Zresztą niby jak, ma przejść na wylot przez Audigy? A dalsze uporządkowanie kabli miałoby wpływ jedynie na estetykę.

Oplotu (na długości płyty głównej)można się pozbyć, Audigy trzeba wyjąć, następnie kable przełożyć w luce po lewej stronie slotu i włożyć dźwiękówkę na miejsce.

Miałem tak w poprzednim kompie i wszystko grało..

 

Edit: Na którejś fotce tamtędy ma puszczony czerwony kabelek od katod (chyba).

 

@matik16

Dzięki za fotki z UV :D

Edytowane przez Pussey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie :)

Ja bym osobiście się nie czepiał kontrastu koloru węży i chłodziwa... W UV musi to super wyglądać no i przyciąga pięknie uwagę ;)

Ale pytam: po kiego grzyba wydawać forsę na maty, kiedy to chłodnica i wentyle znajdują się.... pod budą? Cała buda została oklejona wewnątrz żeby wyciszyć ten wentylator na tyle, dysk i zasiłkę? I co jeszcze... może procesor :P Grafiki nie wymieniłem z oczywistych względów: napisałeś, że niedługo ją zmieniasz. Ja bym wentyl z tyłu wyrzucił, lub solidnie spowolnił, dysk zamocował na jakimś sajlencerze i muzyka gra! A zasilacz... Niech ma coś od życia i pohałasuje troszkę! W końcu ~5dB wte czy wewte różnicy nie zrobi. IMO - nie bić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec zabawy z \chłodzeniem wodnym wszytko sprzedane .juz nic nie pokaze bo niema co pokazywać pozdro

Daj spokoj czlowieku. Zobacz WC niektorych uzytkownikow, jak na pioczatku wygladalo. Wygladalo niekiedy sporo gorzej niz Twoje :P

 

 

Nadbudowka to nadbudowka, czyli cos nad a nie pod :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe co za koleś zmontował wc i po kilku słowach krytyki, rozebrał i sprzedał, ja mam jeszcze większy bałagan i sie martwię, węże mam troszkę dłuższe i matowe (silikonowe), wbrew panującej na forum modzie, ale wc zrobiłem według własnych założeń i priorytetów, i moje kryteria spełnia w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym jeszcze poczekał na promocje swifa :P

 

hahaha pwned xD :lol2: :lol2:

 

 

Co do tematu :) Wc fajne tylko nad budowki , podbudowki ( mib inżynierze xD ) mnie sie nie podobaja :D I ten kabel ata ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...