Skocz do zawartości
zulik_

Problem Z Notebook Hardware Control

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zainstalowałem sobie ostatnio na laptopie ten właśnie programik i powiem że całkiem przyjemny, ale ma jedną dość irytującą przypadłość. Mianowicie za każdym razem niezależnie od profilu zmienia jasność ekranu na najmniejszą i trzeba ją ręcznie ustawiać. W opcjacj nie znalazłem nic co by mi mogło pomóc. Macie może jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy system to nie przypadkiem Vista? Na laptopie brata było tak samo.. Usunąłem 'asustowskie' power4gear bo myślałem, że może się gryzą ze sobą, ale bez rezultatu. Zrezygnowałem z NHC i zainstalowałem RM Clock Utility. Szkoda tylko, że przy autostarcie za każdym razem się pyta, czy uruchomić program..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy system to nie przypadkiem Vista? Na laptopie brata było tak samo.. Usunąłem 'asustowskie' power4gear bo myślałem, że może się gryzą ze sobą, ale bez rezultatu. Zrezygnowałem z NHC i zainstalowałem RM Clock Utility. Szkoda tylko, że przy autostarcie za każdym razem się pyta, czy uruchomić program..

dokładnie, Vista.. Tylko Latpop HP. Poza tym problemem NHC jest całkiem wporządku dlatego nie chciał bym go usuwać.. Najwyżej trzeba bedzie dalej szukać jak to rozwiazać, albo się przyzwyczaić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal ten program i skonfiguruj lepiej odpowiednio zarzadzanie energia

Tu nie chodzi głównie o zarządzanie energią. NHC umożliwia także obniżenie napięć dla procka, co ma kolosalny pływ na wydzielanie ciepła i pracę na akumulatorze.

studencik wylacz uac to sie odczepi

Tak wiem, że wył. UAC by pomogło. Problem w tym, że nie chcę go wyłączać, a innego rozwiązanie chyba niestety nie ma... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...