Skocz do zawartości
piotrek

Zestawik Do Oceny

Rekomendowane odpowiedzi

jutro zamawiam komputer i chciałem sie upewnic czy dokonałem prawidłowego wyboru

 

Procesor: E2160@3,2GHz ( Selekt) 350zł + przesyłka

 

Płyta główna: MSI Neo2 FR - 395zł

 

RAM: Corsair XMS2 2x1GB - 180 zł

 

Dysk : Barracuda 7200.10 16MB Cach (1 talerz) - 244zł

 

Zasilacz: Chieftec CFT 650 14C - 360zl -- czy moze lepiej slabszego 550W 12S za 280zl ale bez odłacznaych kabli

 

Suma: 1550zł

 

Wszystko jest z komputronika. Dlaczego? W zestaw ktory skladalem z innych sklepow tanszy jest o 60zł a tutaj nei ma zadnych kosztow wysyłki i dodatkowo mam nadzieje ze serwis sprzetu równiez bedzie pewniejszy.

JAk bede chcial sprzedac grafike za rok to lepiej ze bedzie miala jeszcze 2 lata w komputroniku niz jakims sklepie w moim miescie ktorego nikt nie zna. Sadze ze łątwiej pójdzie.

 

Pozostaje karta graficzna. Jej cena do 500zł. ZAstanawiam sie jeszcze nad:

Palit 8600GT Sonic+ 380zł

ATI1950PRO Powercolor

tylko niestety nigdzie nie jest ona dostepna. Podobno maja byc w przyszlym tygodniu. Jej cena jest wyzsza od Palita i szczerze mowiac nie mam pojecia co kupic. Bardzo duży problem. Jakies rozwiazanie ?

 

Z góry dziekuej za pomoc.

Edytowane przez piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie zgodze co do procka, bo wg mnie lekka przesada 350zł za selekcjonowanego procka na ....3.2GHz ( no chyba ze na def V)

 

wez takiego samego lub e2140 nowego i zobaczysz ze poleci na 3GHz+

 

PS:co do grafy brałbym palit 8600gt sonic ^^

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba 1,275V - nei wiem ile byc powinno orginalnie

 

Dobra brat naciska na tego Radeona. Podobno w CS:Source bedzie mial znacznie wiecej FPS zwlaszcza w smookach a musi mic min. 100 wiec czy ten ma dobre chlodzenie i da sie go podkrecic do 1.4 na pamieciach ?

 

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,40564/

Edytowane przez piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...