Skocz do zawartości
MotorolaPoland

Czy Dobry Wybór?

Rekomendowane odpowiedzi

To tak... Mam okazję kupić płytę główną ASUS A8N-SLI SE, dotego chciałem kupić jakąś dwurdzeńówkę, nie mówcie mi, że INTEL wydajniejszy, bo ja to wiem, ale chcę mieć AMD... Do tego przełożę ze starszego kompa 1 GB Ram i 6600 GT. Czy ta płyta stwarza jakieś dobre warunki do O/C?? Może ktoś mi zaserwuje coś tańszego... Oczywiście do O/C... Kto ma jakiegoś procka fajnego X2 (AMD) do opylenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak, koleś powiedział, żebym zaproponował mu cenę... Może powiesz mi, ile tak max. mu dać, by nie stracić, a może żeby i zyskać... Znalazłem też kilka opcji na allegro cena wacha się od 116 (z groszami) do 399 (chyba kup teraz). Podpowiedz mi... Jaki procek potem dotego zestawu?? Może jeszcze jakieś płyty główne maks. do 180 zł. (tylko za tą mogę dać więcej), zależy mi tylko na dobrym OC, i żeby współpracowała z AMD X2 i Ram-ami PC3200 400 MHz. Czy jest coś pod AM2, bo zauważyłem, że procki na tą platformę są wyraźnie tańsze...

Edytowane przez MotorolaPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże nie Abit AN52 ! Ona do OC nie nadaje się wcale. Za tą cenę polecam Gigabyte M61P-S3, która posiada bardzo dobre możliwości OC (możecie przeczytać w testach), albo w doświadczeniach userów - mój kolega wykręcił na niej X2 4000+ do 2,93Ghz.

Edytowane przez miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże nie Abit AN52 ! Ona do OC nie nadaje się wcale. Za tą cenę polecam Gigabyte M61P-S3, która posiada bardzo dobre możliwości OC (możecie przeczytać w testach), albo w doświadczeniach userów - mój kolega wykręcił na niej X2 4000+ do 2,93Ghz.

AN52 nadaje się do OC, HTT=350, patrz w topiku o niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...