Skocz do zawartości
Smol__ar

(q6600 Vs 2duo Vs X2) Czyli Smol__ar I Jego Pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w środę zamówiłem ta budę http://allegro.pl/item255887304_chieftec_c...er_gratis_.html

13kg więc cholernie ciężka szczególnie jak się do niej wsadzi jeszcze resztę części :) Smol__ar mnie też obudowa którą wybrałeś się jakoś nie widzi, tylko jak beka napisał są gusta i guściki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mówicie o T.Soprano czy Akrylowej ? ;) Marcinas83 ładna ładna, wiąż bym ją jak by miała okno.

 

zawsze mógłbyś nakładem sił i czasu do tej budy okienko wstawić :D

Edytowane przez Marcinas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :D z kolejnym pytaniem. Nie będę zakładał nowego tematu bo wtedy by mi się oberwało a pytanie dotyczy dalej mojego zestawu. Nowy komp to i nowy system operacyjny, jak wiadomo 4Gb ram to i system 64bit by sie przydał.

Pytanie dotyczy Windows Vista, skusze się na jej zakup ALE nie wiem która wersja będzie najbardziej odpowiednia.

 

Vista Business 64-bit

Vista Home Ultimate 64-bit

Vista Home Premium 64-bit

Vista Home Basic 64-bit

 

Nie chce systemu ostro okrojonego, na XP Pro bardzo dobrze mi sie pracowało i pracuje cały czas, chciał bym mieć Viste podobną opcjami do XP Pro (Taki nowszy odpowiednik, ma wszystko czego trzeba). Którą wersję polecicie ?

Edytowane przez Smol__ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...