Skocz do zawartości
hardwin

co myslicie o COMBO (nagrywarka+DVD) ??

Rekomendowane odpowiedzi

co myślicie o połączniu nagrywarki z odtwarzaczem DVD?

potrzebuje zarówno nagrywarke jak i DVD pomyślałem sobie po co marnować miejsce skoro moge to miec w jednym?

 

jakie są minusy takiego połączenia?

 

ps. bede nagrywać max 5 plytek na tydzien i ogladac max 3 DVD rowniez na tydzien

 

pozdrawiam BAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam naped Combo. Mógł by napęd być trochę szybszy ( 12/8/32/ 8 ), ale każda płyta się nagrywa bez problemów ( 800@ 830 MB też) - DVD nie urzywałem od daaaawna. Odczyt porysowanych płyt - bez problemów. Rok temu zapłaciłem 365 zł- i myślę, że dobrze zrobiłem - to był udany zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napedy Coombo latwo zajezdzic gdzyz ...... wiadomo

3x czesciej uzywane

zreszta zle wywazona plytka i moze rozwalic naped gdzyz kombo jest bardziej wrazliwe niz samo cdrw

zreszta uzywane czesciej do odczytu niszczy nagrywarke ..... wiec taka prawda lepie cdrw + dvd oddzielnie ciut drozej ale spisz spokojnie bo nigdy nie zostaniesz bez czytnika ( wrazie gwarancji )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreszta uzywane czesciej do odczytu niszczy nagrywarke ..... wiec taka prawda lepie cdrw + dvd oddzielnie  ciut drozej ale spisz spokojnie bo nigdy nie zostaniesz bez czytnika ( wrazie gwarancji )

święte słowa - rok czasu chodził teac CDRW jako cd i cdrw - laser 2 razy czyszczony , po kolejnym roku zmarł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam toshibe sd-r1312 combo (32x10x40x12) cena na dzien dzisiejszy to ok 400, może troche wiecej. Napęd spraweuje sie rewelacyjnie, a co do tego że po roku czy po dwóch to może paść to sie nie martwie, bo i tak wtedy będą dużo lepsze i szybsze napędy, chociażby dvd-rw, więc i tak bym zmienił i tak

ogólnie combo polecam, byle nie jakieś LG, może być plextor, toshiba, ewentualnie jak nie masz kasy to Samsung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

święte słowa - rok czasu chodził teac CDRW jako cd i cdrw - laser 2 razy czyszczony , po kolejnym roku zmarł

Eeee tam ;). W obu kompach mam tylko CDRW (2-letniego Plextora i rocznego Teaca) i nie ma żadnych problemów, a są używane naprawdę mocno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...