Jump to content
bziumak

Soundblaster Live! 5.1

Recommended Posts

Spoko spoko juz wiem co to za truteń. Bedziesz miał straszny problem z nim bo chyba żadne nie pasuja do niego stery i trzeba wpisac do ini liniję aby rozpoznało Twojego SB 0220. Ja spędziłem z 30 minut i znalazlem rozwiazanie tego problemu , wlasnie szukam w razie jak znajde to dam linka ;).

Check this !!! http://forums.creative.com/creativelabs/bo...essage.id=27211 Dasz radę.

Edited by Gregor1230

@Gregor1230: Dzięki za pomoc, dzięki Tobie karta wydaje z siebie dżwięki.

Z forum Creativa ściągnąłem patcha do sterowników, i sterowniki (obraz) do Audigy 2 Value. Użyłem patcha wszystko się zainstalowało, dźwięk jest. Problem w tym, że oprócz Diagnostyki żadne sterowniki nie działają.

Domyslam się, że to wina sterowników Audigy ale z drugiej strony dedykowanych do SB Live! 5.1 Digital nie znalazłem. Jeśli macie jakieś pomysły będę wdzięczny.

Pozdrawiam

@_Dugi_ : dzięki za sterowniki, przeinstalowałem i wszystko działa.

Niestety po instalacji sterowników NGO driver zainstalował się jednak dalej nie ma żadnego panelu sterowania, żadnych ustawień, nic. Coś źle zrobiłem czy tak powinno być ?

Może powinienem zainstalować sterowniki NGO na poprzednie, te które instalowałem od Audigy 2 Value ?

Pozdrawiam

niestety ale są to same sterowniki. o ile dobrze pamiętam panel można było uzyskać instalując Live! DriverPack a potem upgrade do NGO... jaki będzie efekt po instalacji na te z A2V to nie wiem ;)

ewentualnie może znajdziesz jeszcze coś ciekawego tutaj:

http://www.station-drivers.com/page/sblive-audigy.htm

Edited by _Dugi_