Skocz do zawartości
Tapio

2x1gb Pc800 Czy 4x1gb Pc677 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na mysli te pamieci

OCZ DDR2 2GB (2x1GB) PC800 Platinum Rev2 za 220zl

czy

KINGSTON DDR2 (4x1GB) PC667 CL5.0 KVR667D2N5/1G za 264zl

 

Czyli mozna uznaccene za jednakowa jak dla mnie.

Sprzet to

e6750

gf 8800gt

msi neo2fr

sprzet nie bedzie raczej podkrecany (moze w przyszlosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym proponowal zamiast kingstonow brac kingmaxy 667 ja je kupowalem po 79 za 1 giga i u mnie pieknie sie krecą ... 667@900 bez zmiany napięcia :]

tylko ze juz w tym przypadku to 316zl..

pytanie czy warto? czy odczuje to konkretnie w grach ze mam 4x1GB 677 a 4x1GB 800??

Edytowane przez Tapio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grach raczej nie ale kup na pszyszlosc

tyle ze na przyszlosc (czytaj jak juz to nie wystarczy do odpalenia wiekszosci gier) to to czy to bedzie 677 czy 800 to nie bedzie mialo wiekszego znaczenia bo pewnie absolutnym minium bedzie 1066 i wyzej, tak wiec mysle ze to chyba nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze na przyszlosc (czytaj jak juz to nie wystarczy do odpalenia wiekszosci gier) to to czy to bedzie 677 czy 800 to nie bedzie mialo wiekszego znaczenia bo pewnie absolutnym minium bedzie 1066 i wyzej, tak wiec mysle ze to chyba nie ma sensu

O wrozka... Niesamowite jak niektorzy ciagle jada na 1gb 400MHz DDR... Przepustowosc musialaby byc o wiele wieksza zeby zauwazyc odczuwalna roznice w grach IMHO. A sam czas wczytywania skrocilaby macierz RAID...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze na przyszlosc (czytaj jak juz to nie wystarczy do odpalenia wiekszosci gier) to to czy to bedzie 677 czy 800 to nie bedzie mialo wiekszego znaczenia bo pewnie absolutnym minium bedzie 1066 i wyzej, tak wiec mysle ze to chyba nie ma sensu

 

jak czyam takich "znawcuw" to nie wiem czy sie smiac czy plakac...

Koles polecam ci sie nie wypowiadac i nie osmieszac.

Ilosc zawsze pokona szybkosc a w przyapdku ddr2 to raczej pseudo szybkosc jezelich chodzi o aplikacje ramo zerne czyli gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie o tym ze jak juz moj zestaw nie bedzie wystarczajacy to tak naprawde czy bedzie ram 677 czy 800 to nie bedzie mialo wiekszej roznicy. poprostu bedzie trzeba wymienic pewnie proca grafe ram i plyte aby znow cieszyc sie plynnoscia gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...