Skocz do zawartości
Tahion

What is dead ????

Rekomendowane odpowiedzi

Moj komp chodzil normalnie do niedzieli i bylo wszystko ok. Dzis wlanczam kompa i .... monitor sie nie wlancza, proboje drugi raz ... o monitor sie wlonczyl, a na nim jakis kounikat o tresci - ze wystapil blad award biosa i cos tam .. (komunikat pojawil sie na samym poczatku jeszcze przed tabelkami biosa - to byl pierwsze co sie pokazalo na monitoze) Po roznych probach co odpowiada za ten stan zeczy doszedlem do tego ze moj atlonek TB 850@1000 (133 * 7.5) nie chce chodzic na fsb133, po przestawieniu na fsb100 wszystko normalnie idze. I teraz mam pytanko "What is dead" - czy to juz kres marnego zywota mojego procka ?? Czy cos innego zawinilo

 

Podczas pracy (od zawsze ) na procku tem nie ptrzekraczala 44C (wiec sie nie przysmazyl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mas zcoś do ABITa? nie jest gorszy od ASUSa, a na pewno lepszy od 99% innych firm.

a efekt nagłej padaki podkręcalności to P4 ma częściej, było na forum. owszem, asus to porządna firma ale nie myśl sobie, że zawsze najlepsza. a jak oceniasz pamięci nanya? mam takie w kompie, jak się podkrędcają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit ma jedną przykrą właściwość: po jakimś czasie lecą kondensatory. Otwierają się automagicznie i płyta do piachu... Było o tym wiele razy na forum - stąd wiem, mimo że nie mam abita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety a wlasciwie stety nie mam plyty abita tylko Solteka SL-75KAV, Czy z mojim solteczkiem tez to sie dzieje (ale on jeszcze chodzi ) tylko przestal chodzic na 133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...