Skocz do zawartości
N4RMER

Pierwsze Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Priorytet to wydajność, chociaż środki nie specjalnie na to pozwalają, reszta mniej istotna. Chociaż zestaw za głośny też nie powinien być.

 

Generalnie będzie to zestaw do chłodzenia CPU oraz GPU (w przyszłości także NB, może kiedyś o tym pomyślę). Dlatego całą platformę WC chcę budować pod zestaw w pełni wystarczający pod 3 bloczki, żeby w przyszłości jak dołożę kolejny bloczek nie będę musiał czegoś zmieniać itd.

 

W tej chwili dysponuję kwotą tylko na chłodzenie CPU, ale możliwe że już za miesiąc dokupię bloczek na GPU.

 

Koszty:

Bloczek CPU ~ 120zł

Chłodnica ~ 125zł

Pompka ~120zł

Reszta – węże, złączki itd.

 

Mogę do danego podzespołu dopłacić, oczywiście jeśli będzie to tego warte, ale bez przesady. Więc załóżmy że odchylenie od ceny standardowej podzespołu będzie jakieś 25zł.

 

Sprzęt na jakim będzie WC? Mam nadzieję, że będzie on się często zmieniał, w tej chwili to co w podpisie.

 

Wstępnie zestaw:

 

Bloczek CPU F3D - 99 zł lub MNP Prison Pro V2 119 zł - Porównywalna wydajność?

Chłodnica COOLTEK Dual - 99 zł - Wystarczy w przyszłości do 3 bloczków?

Pompka D-Tek dB-1 - 189 zł - Może jakaś tańsza i porównywalnie wydajna?

 

:blurp:

Edytowane przez Narmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priorytet to wydajność, chociaż środki nie specjalnie na to pozwalają, reszta mniej istotna. Chociaż zestaw za głośny też nie powinien być.

 

Generalnie będzie to zestaw do chłodzenia CPU oraz GPU (w przyszłości także NB, może kiedyś o tym pomyślę). Dlatego całą platformę WC chcę budować pod zestaw w pełni wystarczający pod 3 bloczki, żeby w przyszłości jak dołożę kolejny bloczek nie będę musiał czegoś zmieniać itd.

 

W tej chwili dysponuję kwotą tylko na chłodzenie CPU, ale możliwe że już za miesiąc dokupię bloczek na GPU.

 

Koszty:

Bloczek CPU ~ 120zł

Chłodnica ~ 125zł

Pompka ~120zł

Reszta – węże, złączki itd.

 

Mogę do danego podzespołu dopłacić, oczywiście jeśli będzie to tego warte, ale bez przesady. Więc załóżmy że odchylenie od ceny standardowej podzespołu będzie jakieś 25zł.

 

Sprzęt na jakim będzie WC? Mam nadzieję, że będzie on się często zmieniał, w tej chwili to co w podpisie.

 

Wstępnie zestaw:

 

Bloczek CPU F3D - 99 zł lub MNP Prison Pro V2 119 zł - Porównywalna wydajność?

Chłodnica COOLTEK Dual - 99 zł - Wystarczy w przyszłości do 3 bloczków?

Pompka D-Tek dB-1 - 189 zł - Może jakaś tańsza i porównywalnie wydajna?

 

:blurp:

Mam dwa pirsony i sprawują sie Ok z ty że mam w układzie prawie pięc litrów i pompe CO.Dużo cieczy szybki obieg a w dodatku bez chłodnicy.Atmosfera mi schładz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...