Skocz do zawartości
Matteo1906

Podkrecanie Athlon X2

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=139087

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=108628

 

wystarczy poczytać, jak tu nic nie znajdziesz to w faq będzie na pewno. życzę miłej lektury :)

Edytowane przez Kvaz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze nie chcialem zakladac nowego tematu pisze w tym :

Mianowicie chodzi mi ofc o OC mojego Antka :(

Na ustą cisną mi sie 3 slowa : What the fu*ck?

Robię wszystko tak jak trzeba : czyli dzielnik HT zmieniam na 3 , pamieci ustawiam tak zeby bylo CPU/8 ( czyli dopiero przy 2700Mhz osiagna swoje standardowe częstotliwości ) no i jade HTT . Niestety dochodzi tylko do 230 co daje mi 2185 , kazda proba podniesienia HTT na wyższe konczy sie nie wstaniem kompa i trzeba resetowac bios zworka :/ . Mial ktoś podobny problem ? Czy to wina tego siajskiego MSI ?(kumpel ma też ta plyte tylko ze na niej Athlona 64 3200 i kreci mu sie nieźle) A moze trzeba dowoltowc procka? ( w to wątpie bo jak widze tu na forum na stadardowym napieciu walicie ponad 2.5 :( ) Wszystkie sugestie mile widziane . Z gory THX .

 

PS mam wgrany najnowszy bios do plyty

PS2 jak ktos ma pisac sugestie typu kup Abita KN9 , to niech nic nie pisze , bo jakbym mial taka mozliwosc to uwiezcie ze bym kupil :)

 

EDIT; Na tej plycie nie mozna podnosic napiecia na procku jakby ktos nie wiedzial ;-)

Edytowane przez _Ran'dall_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloo, ja swojego x2 4200 (Windsor) na Asus-ie M2N-e podkręcilem tylko do 2680 na troche zwiększonym napięciu (1,35V) , RAM-u nie kręcilem. także tez nie za dobrze :/

Dzieki naprawde wiele mi pomogles :damage_wall: Jak juz sie chwalisz swoim OC to wejdz w dobry temat :wink:

 

help !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki naprawde wiele mi pomogles :damage_wall: Jak juz sie chwalisz swoim OC to wejdz w dobry temat :wink:

 

help !!

Eloo, przeciez sie nie chwale bo to nie jest dobry wynik :cry: . A co do twojego kompa to jak ustawiles pamięci na ile Mhz ? Edytowane przez lucky_luke23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloo, przeciez sie nie chwale bo to nie jest dobry wynik :cry: . A co do twojego kompa to jak ustawiles pamięci na ile Mhz ?

Kilka postów wyrzej jest napisane jak ustawilem :

CPU/8 , czyli jakbym dal proca na 2500Mhz to i tak by nie przekoczylo nominalnych taktowan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...