Skocz do zawartości
Gość Ramzes The Great

Dziwne wibracie obudowy.......

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ramzes The Great

Siemka, mam troche dziwny problemik. Mam hdd taki jak w podpisie, po wlonczeniu kompa z obudowy dobiega dziwne buczenie, nie wiem juz co mam z tym zrobic, powoduje je hdd, ktory nie jest wogole glosny a jedynie wprawia obudowe z rezonans jakis :( pomozcie co zrobic !!!!!!!????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz kilka kieszeni na dyck w obudowie to przeloz i dokrec ... hehe a niech dsk bedzie na 4 srubkach :D bo moze na 2 masz:) a jak nie to WYTNIJ SOBIE z cieniutkiej gumy 2 paski i zrib w nich takie dziurki i umiesc je w obudowie razem z hdd i niech te paski beda bo bokach dysku i styka ... mialem tak w starym kompie ale to na krtotko bo potem bylo ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem to samo ale z nagrywarką i podkładki pomogły.

do dysku poszukaj śrubek ze skośnym gwintem krótkich (tak to się chyba nazywa) o wiele lepiej trzymają od zwykłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jestes pewien, ze to obudowa to popieram kolegow. Sprawdz jeszcze czy to czasem wentyl na gf2mx tak nie buczy. Mialem tak samo i myslalem na poczatku, ze to buda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem identycznie - tez mialem taki dysk. Jedynym sposobem jaki znalazlem bylo wykrecenie dysku i polozenienie go na podkladce z korka w dolnej kieszeni 5.25, niestety grzal sie niemilosiernie. Problemu inaczej rozwiazac nie zdazylem bo mialem wlamanie do mieszkania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...