Skocz do zawartości
nrl

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tej grze nie ma tlumika? inne zabawki sa jak celowniki. Czy moze musze odblokowac?

Sory za lamerskie pytanie ale jak wybiore celownik laserowy to wogole go nie widze, nie wiem jak go uzyc? Czy moze jakos go sie wlancza? u wrogow widzialem

 

Jak dla kogos jest za latwo to proponuje niech sobie ustawi poziom trudnosci na realistyczny :)

Ja w pierwszej części ustawiłem sobie "realistic" i trochę przesadziłem. Przechodzenie 20 razy danego fragmentu gry to już nie zabawa. Z drugiej strony granie jako Rambo także psuje zabawę. Dlatego coś po środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze nie ma tlumika? inne zabawki sa jak celowniki. Czy moze musze odblokowac?

Sory za lamerskie pytanie ale jak wybiore celownik laserowy to wogole go nie widze, nie wiem jak go uzyc? Czy moze jakos go sie wlancza? u wrogow widzialem

 

Jak dla kogos jest za latwo to proponuje niech sobie ustawi poziom trudnosci na realistyczny :)

tłumik masz dla każdej broni, przytrzymaj R - pojawi się do kilku opcji, intuicyjnie pokieruj myszkę np w stronę znaczku z tłumikiem

Dołączona grafika

 

masz też unlocker aby mieć dostęp do wszystkiego, pkt XP za które otrzymujemy np kolejne pukawki, to kretynizm

http://it.hule.harryda.se/itda04/igoiva/r6...s-SERBEND0X.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłumik masz dla każdej broni, przytrzymaj R - pojawi się do kilku opcji, intuicyjnie pokieruj myszkę np w stronę znaczku z tłumikiem

Dołączona grafika

 

masz też unlocker aby mieć dostęp do wszystkiego, pkt XP za które otrzymujemy np kolejne pukawki, to kretynizm

http://it.hule.harryda.se/itda04/igoiva/r6...s-SERBEND0X.rar

Dzieki :)

 

A co z tym celownikiem laserowym?

 

Dzisiaj ja zalatam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celownik laserowy masz jak wybierzesz go w dodatkach do broni (2xmagazynek, celowniki laserowe, optyczne...)

po czym włączasz podobnie jak tłumik ...czyli przytrzymując R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jet moim zdaniem totalnie do [gluteus maximus] pod każdym względem. Ocenie ją osobno w każdej kategori.

 

1. Grafika 4/10 - Totalna żenada biorąc pod uwagę dzisiejszy standard dobrej grafiki jaki ustanowiły takie gry jak bioshock,ut3,crysis.Gratuluje wam panowie z ubisoft bo trzeba miec naprawdę niezwykły talent aby dysponując tak potężnym enginem jak unreal3 engine zrobić tak paskudnie wyglądającą gre. Taki poziom grafiki to reprezentowały gry sprzed 3-4 lat.

2. Fabuła,muzyka,udźwiękowienie - 7/10 ok jak na tego typu gre.

3. Grywalność - 2/10 Nuda nuda i jeszcze raz nuda !!!. Skłąda się na to przedewszystkim totalna schematycznośc rozgrywki, która cały czas wygląda następująco - najpierw wysyłam 2 moich podwładnych z drużyny.Jeśli natrafią na wrogów to nawet 5 są w stanie wybic w czasie poniżej minuty. Jeśli jest ich więcej to wystarczy samemu jebnąc w ich strone granatem(ani razu nie zdarzyło sie aby przed nim uciekli) do tego jeszcze kilka pocisków ze snajperki i w ten sposób w 2-3 minuty nawet 20 duszyczek do Allacha wysyłamy.

Nekiedy na bardziej otwartej przestrzeni musimy skorzystać z osłony i wtedy wystarczy kilka razy się wychylić i snajperka wybiić wszystkich. Terrorytom w tej grze bardzo spieszno aby trafić do lepszego świata bo bardzo ochoczo i cała gromadą pchają się prosto pod lufe. Może i tak to wygląda w rzeczywistości w przypadku np mudżahedinów ja jednak od dobrego FPS wymagam wymagających przeciwników i wobec tego AI wrogów w tej grze oceniam na 1/10. Uważam,że już nawet w tak krytykowanym przez większość moim zdaniem całkiem przyzwoitym FPS Blacksite Ai stoi na znacznie wyższym poziomie. Te wszytkie niby taktyczne elementy to całkiem zbędny dodatek bo sa one praktycznie bezużyteczne. Całą gre można przejśc w stylu rambo.

Reasumując jest to moim zdaniem gorzej niż przeciętny fps,który powinien byc do kupienia w kioskach pośród innych gier w cenie do 20zł. A to Rainbow Six w tytule to naprawdę profanacja dla 3 pierwszych częsci godnych tej nazwy. Bo to co nam później serwowali w ramach tej serii to już poprostu typowa konsolowa kicha. Po prostu ubisoft totalnie zeszmacił tą serie tak samo jak EA zrobiło to z nfs. Oczywiście tak jest według mnie i jeśli ta gra się komuś podoba to ja to szanuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o podwładnych, graj w trybie realistic a będziesz ich zbierał co kilka metrów [;

mimo iż gra faktycznie za dobra nie jest to po powyższym tekście jestem przekonany że grałeś na poziomie casual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2 poziomie(chyba normal) grałem. Może trochę za ostro zjechałem tą gre ale będąc graczem od 20 lat

stałem się bardzo wybredny :D . Dla mnie królem fps do dziś pozostaje Unreal 1 a zaraz zanim Far Cry.

Mam nadzieje,że na FC 2 się nie zawiode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie napiszcie mi jak przejść ta ostatnia misje bo już mnie ona wkur*ia a chce to mieć za sobą :)

Jak tylko widzę helikopter chowam sie za zasłoną. Zdejmuje typa z góry, później granatem tego po lewej i wale w helikopter. Po jakimś czasie odpala on rakiety a ja w tym czasie spier**. Jak juz rozwali te przednie ogrodzenie to lece za te poprawej i tam mnie zabija.

Jak to przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpala rakiety to wiej w inne miejsce niż stoisz w momencie ich odpalenia.Misja upierdliwa i...nie musisz jej kończyć.Nie skończysz gry ale to już jej ostatnie chwile i tak, a wywołują jedynie żenadę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak za pierwszym razem odpala to uciekam ale za chwile jak wraca to juz mnie dopadają te rakiety. Długo trzeba tak uciekać? Moze jest jakiś patent? No właśnie chce to już jak najszybciej ukończyć i mieć czyste sumienie ze nie wymiękłem na ostatniej misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

chowasz się po kolei

1- strzelasz do heli i bronisz się przed terro

gdy wystrzeli rakiety uciekasz do 2ki

2-to samo co w jedynce [;

po dopaleniu kolejnych rakiet uciekasz w stronę 3 a tam już będzie wysadzone przejście, biegniesz do domku i bronisz się tak długo jak tylko potrafisz [;

 

ps

1,2 to miejsca gdzie można się oprzeć i wychylać zza ogrodzenia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jet moim zdaniem totalnie do [gluteus maximus] pod każdym względem. Ocenie ją osobno w każdej kategori.

 

1. Grafika 4/10 - Totalna żenada biorąc pod uwagę dzisiejszy standard dobrej grafiki jaki ustanowiły takie gry jak bioshock,ut3,crysis.Gratuluje wam panowie z ubisoft bo trzeba miec naprawdę niezwykły talent aby dysponując tak potężnym enginem jak unreal3 engine zrobić tak paskudnie wyglądającą gre. Taki poziom grafiki to reprezentowały gry sprzed 3-4 lat.

2. Fabuła,muzyka,udźwiękowienie - 7/10 ok jak na tego typu gre.

3. Grywalność - 2/10 Nuda nuda i jeszcze raz nuda !!!. Skłąda się na to przedewszystkim totalna schematycznośc rozgrywki, która cały czas wygląda następująco - najpierw wysyłam 2 moich podwładnych z drużyny.Jeśli natrafią na wrogów to nawet 5 są w stanie wybic w czasie poniżej minuty. Jeśli jest ich więcej to wystarczy samemu jebnąc w ich strone granatem(ani razu nie zdarzyło sie aby przed nim uciekli) do tego jeszcze kilka pocisków ze snajperki i w ten sposób w 2-3 minuty nawet 20 duszyczek do Allacha wysyłamy.

Nekiedy na bardziej otwartej przestrzeni musimy skorzystać z osłony i wtedy wystarczy kilka razy się wychylić i snajperka wybiić wszystkich. Terrorytom w tej grze bardzo spieszno aby trafić do lepszego świata bo bardzo ochoczo i cała gromadą pchają się prosto pod lufe. Może i tak to wygląda w rzeczywistości w przypadku np mudżahedinów ja jednak od dobrego FPS wymagam wymagających przeciwników i wobec tego AI wrogów w tej grze oceniam na 1/10. Uważam,że już nawet w tak krytykowanym przez większość moim zdaniem całkiem przyzwoitym FPS Blacksite Ai stoi na znacznie wyższym poziomie. Te wszytkie niby taktyczne elementy to całkiem zbędny dodatek bo sa one praktycznie bezużyteczne. Całą gre można przejśc w stylu rambo.

Reasumując jest to moim zdaniem gorzej niż przeciętny fps,który powinien byc do kupienia w kioskach pośród innych gier w cenie do 20zł. A to Rainbow Six w tytule to naprawdę profanacja dla 3 pierwszych częsci godnych tej nazwy. Bo to co nam później serwowali w ramach tej serii to już poprostu typowa konsolowa kicha. Po prostu ubisoft totalnie zeszmacił tą serie tak samo jak EA zrobiło to z nfs. Oczywiście tak jest według mnie i jeśli ta gra się komuś podoba to ja to szanuje.

 

Na 2 poziomie(chyba normal) grałem. Może trochę za ostro zjechałem tą gre ale będąc graczem od 20 lat

stałem się bardzo wybredny :D . Dla mnie królem fps do dziś pozostaje Unreal 1 a zaraz zanim Far Cry.

Mam nadzieje,że na FC 2 się nie zawiode.

masz w 100% racje obecne gry(no 99%) są kierowane do graczy od 8 do max 15 roku życia co producentom i wydawcom wystarczy:D Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zgodzę że gra trochę za prosta i liniowa jak na dzisiejsze czasy. W zasadzie cały czas dzieje sie to samo. Problem miałem jedynie w misji gdzie sam walczyłem, ale tez sie dało przejść.

Gra ma dość duże wymagania a właśnie wcale nie zachwyca grafika.

 

Ale myślę że było więcej kultowych strzelanek niż unreal czy far cry.

 

Z tych co teraz pamiętam:

call of duty 2

halt life 1 i dodatek

Medal of Honor

 

A do tego jeszcze jakies quaki, doomy, wolfenstainy itp.

Sporo tego było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie trochę sie wam we łbach po przewracało po tych GoW i CoD4! Pewnie że jeżeli chodzi o grafikę to te gry biją V2 na łeb ale z miodnością rozgrywki nie jest tak źle. Fajnie że został dodany klawisz sprintu, nasi kompani to robocopy :razz: albo to przeciwnicy są debilami, to nabijanie tych A.C.E.S też mi się nie podoba, przeszedłem grę na Casuall, i prawie nic nie odblokowałem :/ Ja tej grze daje 7/10 za to że gra sie przyjemnie!

 

PS. Czym sie różnią poszczególne poziomy trudności? Jest więcej wrogów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem grę na Casuall, i prawie nic nie odblokowałem :/ Ja tej grze daje 7/10 za to że gra sie przyjemnie!

 

PS. Czym sie różnią poszczególne poziomy trudności? Jest więcej wrogów?

trzeba było podmienić odpowiedni plik i mieć wszystko odblokowane, pewnie nawet nie wiesz ile tego jest, w skrócie od groma....

 

poziomy różnią się przede wszystkim tym że terro są bardziej czujni, strzelają znacznie celniej, a wtedy to swoich kompanów często musisz podnosić z ziemi bo podają co kilkadziesiąt metrów [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba było podmienić odpowiedni plik i mieć wszystko odblokowane, pewnie nawet nie wiesz ile tego jest, w skrócie od groma....

 

poziomy różnią się przede wszystkim tym że terro są bardziej czujni, strzelają znacznie celniej, a wtedy to swoich kompanów często musisz podnosić z ziemi bo podają co kilkadziesiąt metrów [;

Wiem ile tego jest, wszystko na 20 leveli. Ja mam celowniczek na 10 i pięść na 7 a assault na 6 zaznaczam też że przeszedłem parę misji w Terrorist Hunt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam problemy z dźwiękiem, nie słychać odgłosów strzałów wroga, całą resztę słychać. Zainstalowałem już nowsze sterowniki do mojego X-fi, jakaś nowsza (1.02) łatka do Vegas też wyszła, ale ja nadal mam problem z dźwiękiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest totalnie schrzaniony, ale daleko do rewelacji. Podobna jakosc prezentowala czesc pierwsza, choć niekiedy glosy (cywilow) są kiepsciutkie. Ale da się grać, bez jakichś większych zgrzytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...