Skocz do zawartości
Ziemniak

Pada Wiatrak Od Chipsetu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie pada mi wiatrak od Chipsetu w mojej DFI Infinity NF Ultra II-M2/G, od dawna co jakis czas chuczal, wtedy wylaczalem komputer i palcami troche porszuszalem wiatrakiem i wlaczalem bylo ok. Ale dzis odkurzalem kompa i jak zawsze biore rure od odkurzacza i przykladam do wiatraku i sie kreci szybko i zbieram kurz, robie jedno kulko 360 stopi. Po tym zabiegu juz dotychczasowe ruszanie palcami nic nie dalo. Chodzi glosno.I ma widoczne luzy na lozyszkach.

Teraz pytanie kupic tylko wiatrak 40 x 40. Co byscie polecali patrzylem na allegro ogolnie wiadomo im cos taniej tym lepiej ale, zeby bylo lepsze do tego standardowego tak patrzylem i zwrocilem uwage na http://allegro.pl/item269984805__qoltec_wi...y_4x4_gw_f.html co o tym myslicie warto kupic? nie bedzie za glosne? jesli nie to to co byscie poradzili. Ogolnie podaje linki z allegro bo najlatwiej szukac. Albo biore pod uwage zamiane calego chlodzenia Chipsetu bo wiem ze ponoc jest kiepskie. I tu tak samo, cena jak najmniejsza a jakosc dobra. Patrzylem i zwrocilem uwage na http://allegro.pl/item268844401__akasa_coo...a_chipset_.html ale sadze ze to nie bedzie sie niczym roznic od tego co mam. Wiec co byscie poradzili jesli chodzi o cale chlodzenie Czipsetu. Czekam na wasze opinie.

Edytowane przez Ziemniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...