Skocz do zawartości
suchy123

Net Bez Lini Tpsa

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo kończy się moja umowa z orange (porażka) i chciałbym się jaki dobry net mogę posiadać. Jest jednak utrudnienie- nie mam w domu lini tp więc jaki dobry net mogę sobie założyć. Abonament musi być poniżej 60zł.

Cóż. Coś dobrego i szybkiego oraz poniżej 60zł... "tak to tylko w erze" ;)

Chociaż nie jestem pewien czy akurat era jest dobrym pomysłem :>

 

Byś musiał podać więcej informacji - może są jacyś lokalni providerzy warci polecenia. Ale napewno nie znajdziesz nikogo takiego o zasięgu ogólnopolskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli u Was wcale nie ma kabli TPSA to założenie linii wcale nie jest takie proste. TPSA nie pociągnie kabla ileś tam kilometrów dla jednego mieszkańca... chyba, że kable przez Waszą miejscowość idą, tyle, że nie zostaliście podłączeni (wątpię).

Dla jednej osoby nie opłaca im się inwestować w infrastrukturę - kabelki, centralka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 400-500 m powinni jeszcze podciagnac, problemy zaczynaja sie gdy odleglosc to ponad 1.5 - 2 km lub gdy trzeba zainwestowac w kosztowne centralki, dslam itp.

 

Zadzwon, wszystko sprawdza i wytlumacza, ew. wysla serwisanta ktory sprawdzi czy jest mozliwosc (moze tez byc zbyt stara infrastruktura)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...