Skocz do zawartości
mookie

Telefon Stacjonarny W Erze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak sobie pomyślałem żeby ostatecznie podziękować TP i przenieść telefon stacjonarny do Ery.

http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/taryfy_stacjonarne

Era wydaje się bardzo konkurencyjna w porównaniu z naszym najukochańszym operatorem.

Abonament miesięczny (Era dla domu) 20zł, w tym 60 min za darmo, rozmowy za 35gr/3min na stacjonarne oraz 60gr/min na komórki.

Wygląda obiecująco, tym bardziej że można sobie zachować dotychczasowy numer. Nie wspomne już że ku.......wsko męczy mnie płacenie wysokiego abonamentu TP, a nie dzwonie dużo, bardziej zależy mi na tym aby znajomi i rodzina mogli do mnie dzwonić na dotychczasowy numer.

Będe bardzo wdzięczny za opinie jak sie sprawuje taka stacjonarka w Erze, oraz czy nie ma problemu z przeniesieniem numeru i rozwiązaniem umowy z TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede śledził temat, zamierzam zaplikować taką migracje u dziadków :) Pisz co trzeba zrobic i jak Ci idzie przedzieranie sie przez gąszcz biurokracji.

Piszę dopiero teraz bo dziś ostatecznie zrobiłem papa telekomunie (ch*j im w d*pe i krzyż na plecy na dalszą droge).

W zasadzie nie było większych kłopotów, rozwiązanie umowy z TP i przeniesienie numeru załatwiła Era, jako pełnomocnik, trwało to jakieś półtora miesiąca.

Abonament za dwa pierwsze miesiące to symboliczna złotówka, potem będe płacił 25zł/mc (20zł tylko dla wcześniejszych abonentów Ery).

W praktyce - otrzymałem zwykłą karte SIM ze starym numerem stacjonarnym, zatem mamy na bierząco wgląd do czasów i kosztów połączeń, można wysyłać smsy itp itd. Narazie wszystko jest OK, zobaczymy jak będzie potem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można wysyłać smsy

W erze domowej nie ma takiej usługi jak sms-y... dodatkowo powiem że nie ma też faksu i poczty faksowej.

Niestety na chwilę obecną na wielu numerach występują problemy z jakością toru audio (echo).

Problem jest sukcesywnie usuwany, obiektywnie rzecz biorąc konkurencja w stosunku do TP jest duża, ale warto przeanalizować wszystko ;)

Edytowane przez najdmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W erze domowej nie ma takiej usługi jak sms-y... dodatkowo powiem że nie ma też faksu i poczty faksowej.

Niestety na chwilę obecną na wielu numerach występują problemy z jakością toru audio (echo).

Problem jest sukcesywnie usuwany, obiektywnie rzecz biorąc konkurencja w stosunku do TP jest duża, ale warto przeanalizować wszystko ;)

No niestety z smsami masz racje, przy próbie wysyłania wyskakuje info o niemożliwości wysłania, więc troche kiepsko... :(

Oby z tą jakością audio nie będzie tak strasznie jak mówisz, póki co ciężko mówić mi o jakichś problemach bo dzwoniłem tylko kilka razy, ale za to nie było nic niepokojącego więc jestem dobrych nadziei.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...