Skocz do zawartości
Chwileulotne85

Za Duzo Miejsca Zajmowanego Przez Pliki'widmo',co Jest Grane?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupilem sobie niedawno kompa.poskladalem go jakos zainstalowalem Wina i zrobilem 4y partycje.Moj dysk to 250GB,tak wiec:

 

 

Przejde do sedna sprawy,ktora mnie nurtuje.Na pierwszej partycji o rozmairze 7,81GB mam narazie zainstalowany tylko Win Xp Prof SP2+sterowniki i jakies 3y programy czyli niewiele.Gdy prawym przyciskiem myszy zaznacze jedyne 4y foldery ktore mam na tym dysku(documents and settings,program files,windows,intel)to wskazuje mi 2,15GB,czyli prostym rachunkiem jest ze powinienem miec wolne na dysku 7,81-2,15=5,66 jednakze nei mam tyle a TYLKO!!! 3,27Gb:(((( Co sie stalo znow z tymi 2,39GB? prosze o pomoc.

 

 

Dodam ze przy zobaczeniu zajetego miejsca po kliknieciu prawym na dysku systemowym wyskoczylo mi 4,53GB zajetete i z 7,81 zostaje tylko 3,27 po zainstalowaniu windowsa i kliku sterownikow czy to normalne?? do tej pory po zainstalowaniu windowsa XP zajmowal mi on max. 1,5Gb. Wiec co teraz jest grane. CZy maja na to wplyw nowe komponenty?

 

 

Formatowalem dysk w sysemie Nfts.

procesor E6750

Dfi blood iron

x1950 pro 512

segate 250Gb sata 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zakladce System--advanced--virtual memory--advanced wyraznie pisze ze plik wymiany(ktorego nei moge znalesc) zajmuje 2046MB czyli to zzera mi tyle dysku bo mam PAMEIC 2x1gb. to ten komuniakt-"total paging file size for all drivers 2046MB" CZyli wszystko w zasadzie sie wyjasnilo skad tak duzo zabiera dysk miejsca,nei wzialem pod uwagi tego ze moj plik wymiany jest teraz ustawiony proporcjonalnie do mojej pamieci ddr2.Wczesnei jmailem malo meijsca bo mialem 265MB ramu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...