Skocz do zawartości
Werkezuge

Czym Może To Byc Spowodowane?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z monitorem, otóż chodzi o żółtą kreske na monitorze ;\ Nie jest to wina karty bo monitro testowalem tez na innym kompie i tez była :( Wiec nie wiem co mam z tym zrobic i dalem to tutaj :) Licze na wasza Pomoc!

 

A tutaj Zdjecie tej kreski :angry:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli monitor jest na gwarancji, to ja bym czym prędzej pomykał z nim do sklepu. Możesz ewentualnie spróbować na DVI jeśli jest podłączony na D-SUB i jeśli oczywiście jest taka możliwość, bo może nie mieć DVI.

 

EDIT: Tak w ogóle to nie podałeś co to za monitor, CRT czy LCD? Ze zdjęcia wywnioskowałem, że LCD no i to, że masz taką samą tapetę w pokoju jak mój bracik.

Edytowane przez truman20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mam taki zamiar oddac go na gwarancje tylko pomyslalem ze może zdolam sam go jakos naprawic xP Wole juz kupic sobie nowy monitor i bedzie git :)

 

P.S Monitor to LCD ;)

\

to jest wadliwe/odklejone połączenie w matrycy, monitor albo zostanie wymieniony na nowy albo będzie wsadzona nowa matryca, takie coś jest nienaprawialne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z monitorem, otóż chodzi o żółtą kreske na monitorze ;\ Nie jest to wina karty bo monitro testowalem tez na innym kompie i tez była :( Wiec nie wiem co mam z tym zrobic i dalem to tutaj :) Licze na wasza Pomoc!

W moim 2185W też dzisiaj wylazło...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gmfriend

Oficjalnie pewnie nie... ale nieoficjalnie i prowizorycznie już tak.

 

 

@ARobert

Jest to dość częsta dolegliwość 2185w... przynajmniej tych, które kiedyś widziałem. Na początku spróbuj nacisnąć na ramkę panelu tuż nad ową linią. Nieraz to pomagało, a sprzedawcy często podkładali w owym miejscu pod nią papierki, żeby zwiększyć nacisk na matrycę... :damage_wall: i linia wtedy przeważnie "cudownie ginęła". A oni trzepali kasę za "profesjonalą" naprawę, która automatycznie podwyższała wartość monitora.

Pamiętam jak kiedyś po mnie jechaliście, że jestem jakimś heretykiem piszącym frazesy na temat Gatewayów, które ewentualnie można zbagatelizować... no to macie teraz za swoje. Ale nie nauczy się kaczka pływać, dopóki sobie w d wody nie nabierze. ;)

Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ARobert

Jest to dość częsta dolegliwość 2185w... przynajmniej tych, które kiedyś widziałem. Na początku spróbuj nacisnąć na ramkę panelu tuż nad ową linią. Nieraz to pomagało, a sprzedawcy często podkładali w owym miejscu pod nią papierki, żeby zwiększyć nacisk na matycę... :damage_wall: i linia wtedy przeważnie "cudownie ginęła". A oni trzepali kasę za "profesjonalą" naprawę, która automatycznie podwyższała wartość monitora..

Najpierw pomagało nawet dotknięcie ramki a potem już nic nie pomagało. Czekam na kuriera i monitor leci do Sulejówka. Być może rozkręcą i coś podłożą ale skoro jest plomba na obudowie to jak i tak tego ani nie zrobię sam ani potem nie sprawdzę jeżeli zrobią to oni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gmfriend

Oficjalnie pewnie nie... ale nieoficjalnie i prowizorycznie już tak.

nie wiedziałem ze to gateway :-P , zada inna firma: samsung lg nec itd nie naprawia takich wad tylko wymienia matryce/monitor na nowy, jednak spece funtechowegogatewaya kombinują

 

btw czy ja wspominałem ze moja 19" 1985 odeszła w zaświaty ? :mur: ?

dlatego nawet nie napisałem na forum ze w proline pojawiły się dostępne 1985 :|

Edytowane przez gmfriend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...