Skocz do zawartości
harvard

Czy Warto Kupic Ibm T41 Czy Acerka

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka... Od roku mam T43... z zewnatrz to to samo co T41...

Powiem krotko... wczesniej mialem ACera, porownania jakosciowego nie ma zadnego, ACera sprzedalem jak mial prawie poltora roku, a IBM kupilem uzywanego poltorarocznego...

Roznica jest kolosalna.

Obojetne czy bedziesz miec Baniasa, czy Dothana (1MB vs 2MB cache L2) bierz IBMa, zaden, powtarzam zaden ACer jakoscia wykonania, stabilnoscia nie dorowna IBM nigdy...

Moja T43 ani razu nie zaliczyla BSOD, odkad ja mam. Partycji Recovery nie uzywalem. System po prostu dziala jak nowy, nadal... W tej chwili mialem pare groszy to zainwestowalem w RAM oraz w nagrywarke, bo po prostu ta juz wyzionela ducha... Mam gwarancje jeszcze do lipca 2008 i zaraz po nowym roku bede jeszcze z niej chcial skorzystac (matryca zakfalifikowana do wymiany).

Pozatym, zero problemow...

 

Jak poszukasz na forum to znajdziesz jakie przeboje mialem z ACerem i serwisem... :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa

 

a mam ci zrobic zdjecia 2 letniego acera ?

 

 

jedyne 2 wady to :

 

bateria trzyma 15 min

wylamany zawias z lewej strony

 

a tak jak nowka

 

a jak slysze : poczytaj na forum to mnie cos strzela :|

 

 

ps laptop nie byl oszczedzany 9 moszony w relkamowce bo nie chcialo mi sie kupowac plecaka

 

 

dell c400 ( z tego co pamietam ) byl w gorszym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa

 

a mam ci zrobic zdjecia 2 letniego acera ?

jedyne 2 wady to :

 

bateria trzyma 15 min

wylamany zawias z lewej strony

 

a tak jak nowka

 

a jak slysze : poczytaj na forum to mnie cos strzela :|

ps laptop nie byl oszczedzany 9 moszony w relkamowce bo nie chcialo mi sie kupowac plecaka

dell c400 ( z tego co pamietam ) byl w gorszym stanie

Moja dwuletnia bateria w IBM trzyma okolo 2 - 2,5h...

Zawiasow w IBM nie da sie wylamac...

reszta j.w.

 

No na matrycy mam odgniatki i pojawily sie siniaczki na podswietleniu, ale to uznaja na gwarancji... i z wymiana nie ma raczej takich problemow jak w ACerze... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ale bateria od nowosci trzymala 30-40 min

 

sempron [;

 

 

zawiasy wylamalem i w pancernym dellu wiec to zaden argument

 

a matryca jak nowka , bez czegokolwiek

 

 

dlatego prosilbym nie picac na podstawie pojedynczych przypadkow .

 

ogolnie nie mowie ze acer jest och ach ale mialem kilka IBM i kilka acerow i co ? a no nic , jak ma pasc to padnie niezalenie od firmy tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zawiasow w IBM nie da sie wylamac..."

tez tak mysle!! moj znajomy ma w firmie same IBMy (juz teraz lenovo t60 i t61 oraz x-sy) poprosty ladniejsze od t4x i to duzo ladniejsze.

bateria na takim 3 letnim pracuje juz kiepsko bo zaledwie 2.5 H ale w porownaiu z nowymi acerami FSC i podobnymi to juz znacznie lepiej!!!

daltego mysle o IBMie. jednak gwarancja acerka tez ma pozytywne strony (tylko ten celafon..) szkoda ze te biznesowki maja male HDD to duzy minus! brak firewire tez porazka. ale jak patrze na allegro na te zawiasy i pastikowe klapy to zal mi sie robi ze ktos wydaje tyle kasy na nowego. w kazdym razi powiem Wam chyba jeszcze przed Swietami co zdecydowalem. mam miesc lapka juz za kilkanascie dni. to ze jest z xpekiem professionalem takze jakby przemawia za IBMem. chociaz wiele osob ma pirata i dorze im z tym.

zgadzam sie, sluchajac uzytkownikow acerka, ze wypowiadaja sie o tej marce ludzie ktory tylko slyszeli niepochlebne opinie a nigdy nie mili zadnego w domu!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...