Skocz do zawartości
konio68

Exel - Potrzebuję Porady

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj fotka z arkusza , przykład bo będę się posługiwał opisem z arkusza aby wytłumaczyc o co mi chodzi.

Dołączona grafika

A tera po kolei potrzebuję aby po wpisaniu w arkuszu w polu I13 wartość która wystąpi w kolumnie B w pozycji od J13 do M13 pojawiły się wartości , które są w tym samym wierszu gdzie wystąpi ta wartość.

pomocy ..... aha wyszukiwanie odbędzie się w róznych arkuszach ale to malo istotne , z tym sobie poradzę ....

 

 

nieaktualne ... poradziłem już sobie .........

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z tematu potrzebuje małej porady w excelu, mam funkcję logiczną składającą się z 5 możliwość i nie wiem jak zrobić żeby jedna możliwość która jest spełniona wyświetlała się automatycznie w kolorze np. czerwonym, a inne normalne na czarno. Co należy do niej dopisać??

Mam nadzieje że napisałem zrozumiale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z tematu potrzebuje małej porady w excelu, mam funkcję logiczną składającą się z 5 możliwość i nie wiem jak zrobić żeby jedna możliwość która jest spełniona wyświetlała się automatycznie w kolorze np. czerwonym, a inne normalne na czarno. Co należy do niej dopisać??

Mam nadzieje że napisałem zrozumiale

formatowanie warunkowe? > http://office.microsoft.com/pl-pl/excel/HP051992781045.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...