Jump to content
Z!m3K

Fajna Obudowa :>

Recommended Posts

Nie rozumiem twojego sarkazmu - przecież kazdy predzej czy pozniej stoi przed wyborem tego czy innego komponetu i nie ma w tym nic dziwnego ze sie pyta. Wracajac do tematu to Aerocool AeroEngine Plus dobra cena i fajnie wyglada. XG fajnne budki robi, Thermaltake jest tego troche - musisz sobie cos poszukać bo kazda buda - nawet pokazana przez kolegę forest kila zbila - ma w sobie coś.

 

Proponuje skorzystać ci z wyszukiwarki wyszukiwanie dla okreslenia wikeszej ilosci parametrów chocby ceny i okienka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i wentylację ma rewelacja a można dodatkowo panel 4 wentyli 12 założyć na szczycie... a i wszystko się mieści bez problemu ale ma jedną wadę bez narzędzi nie poskładasz ;)

 

BTW: powolutku zaczynają się na rynku ludzkie obudowy pojawiać (np CoolerMaster Mystique 631) ale większość jest delikatnie mówiąc koszmarna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To co dla jednych jest koszmarne dla innych jest szcztytem marzeń - jak to sie mówi - kazda potwora znajdzie swego amatora.

Fakt.

Mi podobają się obudowy nie rzucające się w oczy bez udziwnień: okien i zbyt wielu świecidełek. Najlepiej lekkie w całości aluminiowe do tego mogą być we wszystkich kolorach pod warunkiem iż jest to czarny ;). Buda musi cechować się pewną dozą elegancji a nie wyglądać jakby ktoś przyniósł coś ze złomowiska i obwiesił lampkami choinkowymi ;). A tymczasem niektórzy ślinią się na widok czegoś co przypomina jakąś turbinę i do tego ma 6 świecących wentyli niemal na wierzchu, katody okna i cuda wianki. Nie bardzo tylko rozumiem jak takie coś ma być ciche ale to już inna kwestia :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.