Skocz do zawartości
PolandMET

Węże Przeźroczyste 9/12 Lub 10/12 Do Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Cze

Mam problemo.

Wszystkie węże te przezroczyste maja scianki po 1.5-2.0 mm.

Te z Castoramy sa 10/14 i nie wchodza do szybkozłączy (tych czarno niebieskich). Moge kupic przewod pneumatyczny 10/12 ale nie jest przezroczysty i minimum 5m :)

 

Cellfasty sa tez 8/10 i 10/13

Eihemy sa zielonkawe i nie beda mi pasowac.

Tygony sa jakies dziwne rozmiarowo 9.5/12.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem w OBI jakieś przeźroczyste węże 8/10 ze ścianka 1.5mm i na szybkozlaczki 8/10 wchodzą po rozgrzaniu ich we wrzątku ... dla mnie są świetne bo praktycznie się nie łamią ! koszt to 1.9 zł za metr :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh:)

 

w Obi kupowałem węże variolux aquaristik, one mają ściankę 1mm, były w rozmiarach 8/10 10/12 12/14, tyle że niestety są zielone, przezroczyste mają ściankę 1.5mm

 

@PolandMET

 

napisz do ludzi z tych aukcji:

http://allegro.pl/search.php?string=poziomica+wodna

 

ja tak kupowałem 8/10 przezroczysty, a z tego co pamiętam bywały też w takich poziomicach 10/12 :)

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość neevsky

Ja bym kupił Innovateki są przerzoczyste ale chyba nie 10/12. To są dobre węże.

Do mojego WC je kupię :D

 

A w Praktikerze jest duży wybór węży więc zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił Innovateki są przerzoczyste ale chyba nie 10/12. To są dobre węże.

Do mojego WC je kupię :D

 

A w Praktikerze jest duży wybór węży więc zobacz.

I yu się mylisz. Węże Inno jak za swoją cenę nie są zbyt dobrym wyborem. Nie są aż tak super elastyczne, lubią się załamywać a podobny wąż można dostać w o wiele niższej cenie...Takie jest imho moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość neevsky

No ale moim zdaniem nie kupuje się 100m węża tylko 3m góra. Nawet to nie jest fortuna, a w takich budowlanych to są zawsze mało elastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przed składaniem WCta dygałem sie co z wężami, już chciałem kupować tygony, ale będąc po coś w OBI kupiłem te ich Variolux PVC 10x2,0 mm, najzwyklejsze w jakieś śmiesznej cenie i są bardzo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo do [gluteus maximus] bym powiedział. Ostatnio byłem w OBI i widziałem te Varioluxy. No i niestety stwierdziłem również, że Cellfasty już nie są takie same jak dwa lata temu, teraz robią je tak samo twarde jak Varioluxy i Cristallo, do niczego to sie nie nadaje. W tym momencie nie ma węży ogrodowych które by się nadawały do wc. Niestety!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile to jest 3/8" w mm?icon_wink_smile.gif 10 prawda?

Nie, to jest: 9,52[mm] :D

 

a masz mo ze taką linkę dp 12mm?

Jakie 12[mm] :blink:

 

Myślałem, że 3/8 (9,5[mm] lub 10[mm] jak wolisz) to średnica zewnętrzna-grubość ścianki 1[mm]-wychodzi że to jest 10/8, a nie 12/10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...