Skocz do zawartości
paranoiq

Nagrzewnica

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sumie też mam od kadeta Jakiś tam model D ale wygląda mi nieco inaczej. Z tym że moja z wiatrem Sunon-a 16x16

Ale nie wygląda tak za......... jak twoja. Ile ją polerowałeś. I czy można coś zrobić z listkami żeby wyglądały lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz oczyscic finy -

zapodaj plynu do naczyn , troche wody na finy

wyszoruj to szczotką (bynajmniej nie do zebow)

potem dokladnie wyplukaj

zanuz w rozgrzeanym occie spirytusowym na gora 5 minut. (aby nie rozpuscilo cyni w laczeniach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ituriel, a kojarzysz taka nagrzewnice model PA 6.6 - GF 30? nie wiem z czego ona wyciagnieta jest.

Tekst z numerem seryjnym to byl lol.Nie mam pojecia ;/ to zalezy jakie ma finy.W topicu na poprzedniej stroinie byly foty nagrzewnic , porownaj swaja z tamtymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co sie kojarzy zupelnie prozaicznie ale jednak prosilbym o odpowiedz - jak jest ktos z krakowa - gdzie mozna znalezc szrot gdzie nei policza mi za nagrzewnice tak jak koles dzis chcial 50zl za nagrzewnice ze skody heh?? szukam i szukam i jakos nic nie znajduje :( jak ktos wie to prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idziesz na zlom, ladujesz nagrzewnice do plecaka, a w lape bierzesz jakas glupia czesc, idziesz do henia co kasuje, targujesz sie o to gowno i wkoncu mowisz ze za drogo i wychodzisz. portfel zostaje ciezszy, ale i sumienie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idziesz na zlom, ladujesz nagrzewnice do plecaka, a w lape bierzesz jakas glupia czesc, idziesz do henia co kasuje, targujesz sie o to gowno i wkoncu mowisz ze za drogo i wychodzisz. portfel zostaje ciezszy, ale i sumienie ;p

Takie rady to sobie o kant doopy potlucz gosciu :x

Nie kazdy jest zlodziejem.

Ten sposob polecasz z wlasnych doswiadczen ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jako poczatkujacy tutaj nie chcialem komentowac takeigo podejscia ale fakt faktem raczej nie skozystam z rady - ale nadal czekam na kogos z kraka - bo jakos ciezko znalezc tu szrot gdze nie maja ochoty zedrzec koszuli z czlokwieka za kawalek metalu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co sie kojarzy zupelnie prozaicznie ale jednak prosilbym o odpowiedz - jak jest ktos z krakowa - gdzie mozna znalezc szrot gdzie nei policza mi za nagrzewnice tak jak koles dzis chcial 50zl za nagrzewnice ze skody heh?? szukam i szukam i jakos nic nie znajduje :( jak ktos wie to prosze o odpowiedz

A więc tak:

Najlepiej podzwonić do kilku szrotów i zapytac ile kosztuje najtańsza sprawna nagrzewnica.Jak powiedzą 20 pln to warto jechać.

Ja kupowałem na ul. Babińskiego

Jeszcze na Wadowickiej jak sięnie mylę jest dość tanio. A jak masz więcej kasy to na Jugowickiej jes punkt naprawy chłodnic i podobno nawet miedziena chłodnice mają (na dniach może ich odwiedzę)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...