Skocz do zawartości
Kubaja90

Swiftech Mcw60 A Geeforce 8600gts

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Otóż mam mały problem, planuje zakup bloku Swiftech'a MCW60 na mojego GF 8600GTS ale niestety nie wiem czy będzie on pasował. Nie mogę nigdzie znaleźć jego kompatybilnosći z 8600GTS. Może ktoś z was użytkuje go właśnie na tej grafie, za pomoc z góry wielkie dzieki. Chodzi mi tylko i wyłącznie o tą grafe. Pozdro.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uznaje google jako odpowiedź na wszelkie pytania :) ale w tym przypadku nie mogę nic znaleźć :|

 

 

Może ktoś wie jakie są wymiary między otworami na 8600GTS ??

Edytowane przez Kubaja90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bym sie [ciach!]a uparl, ale to sa karty referencyjne = identyczne pcb.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Zgaduje, ze rozstaw jest taki sam jak 7900 albo 8800, teraz innych imho nie ma. Pozatym powinienes dostac % za pisanie posta pod postem, w dodatku bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

Zrobiłem zdjęcie mojej grafy i zwymiarowałem ją, widziałem że TUTAJ udało się założyć ten blok na EVGA 8600GTS ale ona ma ponoć inny rozstaw od mojego. Może ktoś widział gdzieś na necie wymiary między otworami montażowymi ?

 

 

Sorki, dupnąłem się :P od każdego rozmiaru skreślce sobie zero :) :) :)

Edytowane przez Kubaja90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech uparty jestes ;] , przecierz karty , dane modele , chyba zawsze jak siegnac aamiecia byly na tych samych pcb ( uklad itd ) a tylko chlodzenie/logo bylo inne wiec blok bedzie pasowal

 

zreszta zmierz i sprawdz w czym problem , specyfikacje bloku switecha tez znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież blok montujesz na rdzeń nie na pamięci o0

Jak byś uważnie czytał to byś głupot nie pisał

wyraźnie kubaja pokazuje na zdjęciu że jego rozstawy to 43mm po kwadracie i ma dodatkowo dwa otwory po rogach w odległość 80mm

a evga ma rozstawy takie jak gf8800 czyli około 58,5mm po kwadracie

i jak byś trochę pomyślał to byś łatwo policzył że przekątna kwadratu to a*√2 czyli 58,5*√2=82,7mm a kubaja ma 80 mm

więc Arni co ty o pamięciach piszesz hmm sie wyrywasz przed szereg bez pojęcia !!!

Edytowane przez simon68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś uważnie czytał to byś głupot nie pisał

wyraźnie kubaja pokazuje na zdjęciu że jego rozstawy to 48mm po kwadracie i ma dodatkowo dwa otwory po rogach w odległość 60mm

a evga ma rozstawy takie jak gf8800 czyli około 58mm po kwadracie

i jak byś trochę pomyślał to byś łatwo policzył że przekątna kwadratu to a*√2 czyli 58*√2=82mm a kubaja ma 60 mm

więc Arni co ty o pamięciach piszesz hmm sie wyrywasz przed szereg bez pojęcia !!!

toś mi humor poprawił....:lol: jak byś TY przeczytał cały temat to zauważysz że 3 osoby stwierdziły że wejdzie w tym producent który umieścił odpowiednie info na stronie....ale co tam fan reserator nie looknie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toś mi humor poprawił....:lol: jak byś TY przeczytał cały temat to zauważysz że 3 osoby stwierdziły że wejdzie w tym producent który umieścił odpowiednie info na stronie....ale co tam fan reserator nie looknie....

a to daj linka do tego info od producenta bo ślepy jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to daj linka do tego info od producenta bo ślepy jestem

2 post....

Arni, jakbyś czytał uważnie to byś wiedział.

Pisał jeden gość że pasi na jego EVGA !! a ja napisałem że mam inne rozstawy jak EVGA !!

...

Na 8600GT wchodzi bez problemu, także na GTS pewnie też (rozstaw otworów identyczny).

...

na bank wejdzie

Wejdzie na 100% ;) Jak nie na rozstaw na 4 śrubki w kwadracie, to na te 2 takie jakby poprzeczne, ze starych modeli ATI [;

coś jeszcze bym znalazł ale

1.juz mi się nie chce

2.autor chyba wie więcej i z góry zakłada że nie wejdzie ale chce sie upewnic na forum pokazując swoje egzotyczne pcb...

3 nie chce mu się napisać do producenta mimo nie ufając userom...[tu pytanie zagadka po co się wogóle pyta?] :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 post....

 

...

 

...

coś jeszcze bym znalazł ale

1.juz mi się nie chce

2.autor chyba wie więcej i z góry zakłada że nie wejdzie ale chce sie upewnic na forum pokazując swoje egzotyczne pcb...

3 nie chce mu się napisać do producenta mimo nie ufając userom...[tu pytanie zagadka po co się wogóle pyta?] :wink:

hm

wiedziałem że się posłużysz linkiem z drugiego postu ale znów pokazujesz zero profesjonalizmu !!!

drugi pkt od góry 8600 series MSI NX 8600GTS DIAMONT PLUS COMPATIBLE NO

nic nie pisze że WinFast PX8600 GTS TDH Extreme COMPATIBLE YES bądź jakie kolwiek 8600gts COMPATIBLE YES

winfasta miałem w łapie i po drobnych oględzinach, lekko cza szlifnąć przelotkę na gf 8800 po około 1.5mm na dwóch otworach i może łapnie

Dołączona grafika

 

widać że winfast ma inny Layout

Dołączona grafika

Edytowane przez simon68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi pkt od góry 8600 series MSI NX 8600GTS DIAMONT PLUS COMPATIBLE NO

nic nie pisze że WinFast PX8600 GTS TDH Extreme COMPATIBLE YES bądź jakie kolwiek 8600gts COMPATIBLE YES

winfasta miałem w łapie i po drobnych oględzinach, lekko cza szlifnąć przelotkę na gf 8800 po około 1.5mm na dwóch otworach i może łapnie

1.drogą dedukcji człowieku.... na evga wchodzi a jest 8600? no to k$%a na inne tez wchodzi poza msi idąc dalej... użyj pewnej witryny wyszukującej [sugerowano już Ci w tym temacie :lol: ] inne witryny posługując się hasłem ...uwaga chwile skupienia bo to trudne: mcw60 + 8600 jeśli NIE znajdziesz bloku złożonego na serie 8600 to się zgłoś [ uwaga ważne nie prędzej !]

2.

znów pokazujesz zero profesjonalizmu !!!

tak wiem jesteś full pr0 el0 i wogóle :lol: Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.drogą dedukcji człowieku.... na evga wchodzi a jest 8600? no to k$%a na inne tez wchodzi poza msi idąc dalej... użyj pewnej witryny wyszukującej [sugerowano już Ci w tym temacie :lol: ] inne witryny posługując się hasłem ...uwaga chwile skupienia bo to trudne: mcw60 + 8600 jeśli NIE znajdziesz bloku złożonego na serie 8600 to się zgłoś [ uwaga ważne nie prędzej !]

2.

tak wiem jesteś full pr0 el0 i wogóle :lol:

oj ciężko z tobą google przewertowane dawno ta konkretnie karta jak pokazałem wyżej ma inny layout niż pozostałe 8600 gts czy gt, i na ten model nie znalazłem założonego tego bloczku, a PAMIĘTAJ WINFAST MA INNE ROZSTAWY NIŻ EVGA LUB INNE 8600GT/GTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...