Skocz do zawartości
bachtiar

4 Elementy

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam wymienić trzewia mojego komputera, a dokładniej ich część - płytę, procesor, pamięć, grafikę ( resztę mam w tym zasilacz Be-quiet 600W). Mogę wydać do 2500 zł.

Czego potrzebuję: obsługi Raid 1+0, wsparcie dla SLI/CF byłoby miłym dodatkiem acz niekoniecznie potrzebnym (na razie tylko jedna karta), zależy mi na dobrej jakości obrazu ( kartę dźwiękową mam na pc) - będzie w przyszłości podłączony monitor o rozdzielczości >=1200x1920, będzie też karta dvb-s2 na pci, potrzebuje firewire, przydałyby się 2 karty sieciowe ( niekoniecznie). OC nie jest celem ale zamierzam podciągnąć parametry zestawu.

Nie jestem graczem ale czasem lubię zagrać quake wars czy coś podobnego. Nie będzie ekstremalnego OC. Będę potrzebował wsparcia dla wirtualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do czego używasz tej wirtualizacji ?

a jeżeli nie używasz to do czego ci to potrzebne ?

do uruchamiania wielu systemów równocześnie - sprzętowa wirtualizacja pozwala na przykład winxp wewnątrz linuxa z niedużą utratą wydajności - nie jest potrzebne restartowanie komputera dla zmiany systemu, albo wersji testowych systemów operacyjnych bez ryzyka z tym związanego

 

Co myślicie o tym:

płyta: Abit IP35

pamięci: OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz Gold Dual CL5 x2 czyli 4GB

procesor: Intel Core2 Quad Q6600 2,40 GHz (S775) BOX

karta graficzna: GeForce 8600 GTS Zotac 512MB HDTV & DVI (PCI-E)

Edytowane przez bachtiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do uruchamiania wielu systemów równocześnie - sprzętowa wirtualizacja pozwala na przykład winxp wewnątrz linuxa z niedużą utratą wydajności - nie jest potrzebne restartowanie komputera dla zmiany systemu, albo wersji testowych systemów operacyjnych bez ryzyka z tym związanego

 

Co myślicie o tym:

płyta: Abit IP35

pamięci: OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz Gold Dual CL5 x2 czyli 4GB

procesor: Intel Core2 Quad Q6600 2,40 GHz (S775) BOX

karta graficzna: GeForce 8600 GTS Zotac 512MB HDTV & DVI (PCI-E)

Pamięci jak nie podkręcasz to starczy Goodram/Kingmax/Kingston 667/800MHz. Grafika 8600GT i OC lub HD3850 w zależności od wymagań i funduszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...