Skocz do zawartości
nrl

3dmark Vantage

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo o tym przy okazji tematu dotyczacego nowego 3dmarka (next, vantage czy jak go tam zwia) z pieknymi "skrinami" z legwanem... itd...

Jak ktos tam napisal w temacie o nowym 3d Marku: "trzeba czytac inne fora" ;]

 

Jest temat na PPC o Nowym 3d Marku nazywanym (w zaleznosci od serwisu, ktory dal o tym newsa) 2008, next czy tez vantage. To po co ten?

 

 

Edit

Link do Labsa byl tylko przykladem; dla szanownego Pana moge dac link do bardziej szanujacych sie serwisow... np: www.xtremesystems.org

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn w formie newsa nie, bylo o tym przy okazji tematu dotyczacego nowego 3dmarka (next, vantage czy jak go tam zwia) z pieknymi "skrinami" z legwanem... itd...

Jak ktos tam napisal: "trzeba czytac tez inne fora" ;]

tak głupiego posta już dawno nie czytałem.

 

pozdrawiam

 

ps. na tak "zacne" forum nie wchodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=img2.jpg

 

Litosci, to wyglada raczej jak No One Lives Forever nie jak 3D smark nowy :lol2: Chyba ze tak ma wygladac na Ati, ze wzgledu na reklame Shaphire na motorowce, a dla Nv bedzie inny, lepiej wykonany :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cvir

 

wiesz w ogóle co to jest kategoria Nowości ?? Może powinno się utworzyć w tej kategorii podklasy Intel, AMD itp gdzie zbierałoby się wszystkie Nowości ?? Bo po co zakładać nowy temat ? Lepiej chyba wszystko wrzucać do jednego wora ?

 

Co do poprzedniego tematu. Okazał się zwykłą nieprawdziwą plotką! I dziwi mnie dlaczego nie został zamknięty :]

 

 

Pozdrawiam

 

 

ps. widzę, że wyedytowałeś post lol. Twoim tokiem rozumowania nigdzie nie powinno się wstawiać Nowości bo "Bylo juz o tym" na innej stronie.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny z tego Niby nowego 3DMarka

wygladaja zalosnie , zlozonosc grafiki raczej traca jakims kiepskim zartem

no i co tam robi kiepskiej jakosci motorowka Spphire ?

Ja bynajmniej oczekuje po nowym 3DMarku lepszej grafy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nierealny

Wiem do czego sa nowosci...

A czy wedlug Ciebie to nowosc? zmienily sie tylko obrazki, ktore okazaly sie fake'em; ale mowa jest o tym samym najnowszym marku - bez wzgledu ile razy zmieni sie jeszcze jego nazwa.

Te fotki zreszta tez nie wygladaja na prawdziwe [ ]

I dziwi mnie dlaczego nie został zamknięty

A mnie czemu powstal ten :]

ps. widzę, że wyedytowałeś post lol. Twoim tokiem rozumowania nigdzie nie powinno się wstawiać Nowości bo "Bylo juz o tym" na innej stronie.

Tak bo nie chcialem toczyc rozmowy w formie OF topa. Nie bylo na innej tylko tez w tym dziale (link powyzej) - wystarczylo sie dopisac... dobra dalej na pw jak cos. pozdro

 

Edit: Juz nie wspomne o trzecim temacie: klik

Edytowane przez cvir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co sie ludzio m porobilo w glowach po sylwestrze , moze jeszcze na kacu :)

Nawet szanujace sie servisy jak Tiscali , zamiescily info ze niby te screeny

to zapowiedz nowego produktu Futuremark ,

Przeciez na tym z motorowka od Sapphira widac wyraznie wode DX7

wygladajaca znacznie gorzej niz w kilkuletnim juz FAR CRY , gdzie to moze byc screen z nowego 3D Marka

dalej ... model samej motorowki i tych skuterow z mala iloscia detali ,zero okraglosci itp

Lipa

 

Fake na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nierealny

Wiem do czego sa nowosci...

A czy wedlug Ciebie to nowosc? zmienily sie tylko obrazki, ktore okazaly sie fake'em; ale mowa jest o tym samym najnowszym marku - bez wzgledu ile razy zmieni sie jeszcze jego nazwa.

Te fotki zreszta tez nie wygladaja na prawdziwe [ ]

 

A mnie czemu powstal ten :]

 

Tak bo nie chcialem toczyc rozmowy w formie OF topa. Nie bylo na innej tylko tez w tym dziale (link powyzej) - wystarczylo sie dopisac... dobra dalej na pw jak cos. pozdro

 

Edit: Juz nie wspomne o trzecim temacie: klik

 

Jednak chyba nie wiesz po co jest ta kategoria bo zaczynasz pisać coraz nowsze brednie. Jak już wcześniej napisałem dla Ciebie powinno się upchać wszystko w jeden temat np. ten temat http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=243640 już nie powinien istnieć bo już istnieje temat o barcelonie w tym dziale. :lol:

 

 

Napisz coś jeszcze poprawisz mi humor lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News a temat roboczy to dwie rozne rzeczy... tu juz sa dwa newsy w nowosciach i jeden w oprogramowaniu. Nie ma jeszcze marka wiec jak chcesz zebym cos napisal ( bo nie umiesz widze z pw korzystac) to pie... lnij jeszcze pare tematow o tej "nowsci" :lol:

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News a temat roboczy to dwie rozne rzeczy... tu juz sa dwa newsy w nowosciach i jeden w oprogramowaniu. Nie ma jeszcze marka wiec jak chcesz zebym cos napisal ( bo nie umiesz widze z pw korzystac) to pie... lnij jeszcze pare tematow o tej "nowsci" :lol:

EOT

Czy Ty się dobrze czujesz? Gadasz jak potłuczony, jak sobie to wyobrażasz, może jeszcze na stronie głównej powinny być edytowane newsy z przed miesiąca, bo znalazły się nowe informacje. Po co nowy news, przecież już o tym było, jak ktoś będzie chciał to odkopie i przeczyta :|

 

--------

 

A screenów z nowego 3Dmarka było już tyle, że chyba należy poczekać na oficjalną wiadomość od Futuremarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem gdzieś podając ten link dziś, średnie wrażenie robią na mnie te screeny. Ładnie wymodelowany statek kosmiczny i tyle :) reszta ładna ale nic nowego... Poza tym IMO blur psuje efekt...

 

Wolał bym coś z serii nature / indoor.

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spodziewałem się że jakiś przełom będzie, dadzą jakiegoś ludzika który będzie wymodelowany idealnie i będzie wchodził z interakcje z otoczeniem poprzez fizyke liczoną przez jeden z GPU... a tak to kolejny statek kosmiczny, statki kosmiczne oglądamy od zawsze prawie. Dali by coś a'la real life simulation, ehh to już się robi nudne, i w ogóle gdzie ta rewolucja DX10? To co widać, dało by się spokojnie zrealizować przez 9 api... ehh czekajmy na więcej screenów. A kiedy to ma w ogóle wyjść?

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że tylko RAZ to będziesz chciał uruchomić. Grafika jest tragiczna, a testy nudne i nie wnoszące nic nowego. Moim zdaniem nie postarali się.

 

yuucOm link do Vantage został już podany wczoraj ok 15 ;)

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2982665

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...