Jump to content

Nicolass

Stały użytkownik
 • Posts

  1437
 • Joined

 • Last visited

About Nicolass

 • Birthday 05/12/1987

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.dobreprogramy.pl
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin

Nicolass's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Bankructwo AMD jest zapowiadane od dawien dawna, tymczasem ich wyniki finansowe są z roku na rok lepsze :P
 2. Spokojnie, idą nowe konsole to mogą już zrobić HL3 - jak przełom ma być taki jak 1 > 2 to lepszego momentu jak nowe konsole już nie będzie.
 3. Oby oddali klimat książki, który IMO jest świetny :-D swoją drogą Metro to idealny materiał na film, aż dziw ze bogata filmówka rosyjska jeszcze czegoś nie nakręciła.
 4. Obecnie demo chodzi płynnie na JEDNYM GeForce GTX 680, co więcej, gry bazujące na tym silniku będą musiały być lepiej zoptymalizowane niż jakieś tech-demo. Ja się cieszę że w końcu dostaniemy powtórkę z Crysisa. A plotkami o parametrach nowych konsol jestem autentycznie przerażony, bo za rogiem już czekają telewizory Quad-HD i inne cuda. Z nowymi konsolami będziemy się męczyć z 10 lat. Jak te maszynki wyjdą w połowie 2013 roku to będą przestarzałe w dniu premiery...
 5. Daj jakieś screeny, jak to wygląda :)
 6. Skyrim High Resolution Texture Pack Might Arrive with Creation Kit on PC - Softpedia
 7. Sprawą powinien zająć się Parlament Europejski i uchwalić stosowne przepisy zezwalające na dowolne dysponowanie zakupionymi w pudełkach grami, może by zalać mailami skrzynkę europosłanki z Partii Piratów? Chyba jakaś dziewczyna się od nich dostała do PE. U nas organem właściwym co jest? UOKiK?
 8. Artykuł ok, teraz pytanie, jak w związku z tym sprzedać np. Skyrim, które wymaga przypisania do mojego konta Steam? Napisać do adminów że w świetle lokalnego prawa mają mi zdjąć grę ze stanu?
 9. Slyszałem, że AMD znów olewa polskie redakcje. Ehh,
 10. za parę godzin wszystko będzie jasne :D
 11. Na pewno nie będzie wzrostu liniowego, choćby dlatego że sporo pochłonęło zwiekszenie wydajnosci teselacji - w grach nie korzystajacych z tego, ten element rdzenia będzie się nudził.
 12. Wyglądem nawiązuje trochę do HD 4870 / 4890 - dla mnie to super, bo mam sentyment do tej generacji.
×
×
 • Create New...