Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

aktualnie jak wiecie mam XPka 1700+ ktory na luzie kreci sie do 1769 mhz , raz poszedl na 1826 a potem sie obrazil :( i tu pytanie probowalem mu zamalowac mostki ok...12 razy:P i za kazdym razem cos nie tak raz mnozniki tlyko w gore, raz tylko mnoznik 12 itp. co gorsza nigdy nie mialem mnoznika w dol czego pragne do high FSB i....zabralkem sie w week end za kolejne malowqanie...przy zdrapywaniu lekko mi noz uskoczyl w bok...i bach poszedl laminat tak na duzym obszarze miedzy mostkami wiec nie ma jak teraz zamalowac bo to jest uziemiacz i sygnal elek nie pojdzie...wqrzylem sie i pogadalem z kumplem i mam teraz mozliwosc wymienic mojego zjechanego xpka na takiego samego z dowolnej wybranej przeze mnie serii za doplata 50 zeta...jak sadzicie warto? i wtedy zamalowac mostki czy po prostu cieszyc sie tym co sie ma? (ble chce wiecej) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha !!!

abo jest tak ze niektoorzy producenci wraz z nowymi biosami (lub nowymi modealami plyt) uniemozliwiaja userom opuszczanie mnoznika (chodzi o bios).Tak np jest z MSI ktoore wraz z nowymi biosami wprowadzilo taki MYK.Ponoc taka sytuacja ma miejsce za sprawą AMD ktoore w ten sposoob chce ograniczyc overclockerski proceder....

Ja tak samo mam z moim durniem - mnoznik moge jechac tylko do goory.W przypadku szybkich procesorów (w jakims stopniu na pewno) ogranicza to wejscie na fsb133. Zawsze można ciąć mostki....:)No chyba ze masz dip switche i wtedy wszystko jest git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie jak wiecie mam XPka 1700+ ktory na luzie kreci sie do 1769 mhz , raz poszedl na 1826 a potem sie obrazil :( i tu pytanie probowalem mu zamalowac mostki ok...12 razy:P i za kazdym razem cos nie tak raz mnozniki tlyko w gore, raz tylko mnoznik 12 itp. co gorsza nigdy nie mialem mnoznika w dol czego pragne do high FSB i....zabralkem sie w week end za kolejne malowqanie...przy zdrapywaniu lekko mi noz uskoczyl w bok...i bach poszedl laminat tak na duzym obszarze miedzy mostkami wiec nie ma jak teraz zamalowac bo to jest uziemiacz i sygnal elek nie pojdzie...wqrzylem sie i pogadalem z kumplem i mam teraz mozliwosc wymienic mojego zjechanego xpka na takiego samego z dowolnej wybranej przeze mnie serii za doplata 50 zeta...jak sadzicie warto?  i wtedy zamalowac mostki czy po prostu cieszyc sie tym co sie ma? (ble chce wiecej)  :twisted:

W sumie...

Ja bym zmienił.Jeśli wcześniej będziesz miał możliwość wypróbowania to zdecydowanie bym brał :) .Wybierasz najlepszego i potem bawisz się w odblokowywanie.A te 50 pln,niby trochę jest.Ale jak będziesz sprzedawał to pewno też więcej za niego weźmiesz.

Więc mój głos zdecydowanie na tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie jak wiecie mam XPka 1700+ ktory na luzie kreci sie do 1769 mhz , raz poszedl na 1826 a potem sie obrazil :( i tu pytanie probowalem mu zamalowac mostki ok...12 razy:P i za kazdym razem cos nie tak raz mnozniki tlyko w gore, raz tylko mnoznik 12 itp. co gorsza nigdy nie mialem mnoznika w dol czego pragne do high FSB i....zabralkem sie w week end za kolejne malowqanie...przy zdrapywaniu lekko mi noz uskoczyl w bok...i bach poszedl laminat tak na duzym obszarze miedzy mostkami wiec nie ma jak teraz zamalowac bo to jest uziemiacz i sygnal elek nie pojdzie...wqrzylem sie i pogadalem z kumplem i mam teraz mozliwosc wymienic mojego zjechanego xpka na takiego samego z dowolnej wybranej przeze mnie serii za doplata 50 zeta...jak sadzicie warto?  i wtedy zamalowac mostki czy po prostu cieszyc sie tym co sie ma? (ble chce wiecej)  :twisted:

A czym ty chcesz ten mnoznik odblokowac? Olowkiem? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...