Skocz do zawartości
Tical

Zestaw Do 2tys

Rekomendowane odpowiedzi

Zlozylem zestaw do 2k PLN i jesli mozecie to go zatwierdzcie lub poprawcie. Termin mam bardzo napiety i w ciagu 1-2 dni bede zamawial (nie dla siebie, ale niewazne).

 

Intel Dual-Core E2160 1.8 GHz s. 775 Box 239 PLN

Gigabyte GA-P31-DS3L s775 229 PLN

Geil 2GB DDR2 800 Dual Chanel Kit Black Dragon 4-4-4-12 175 PLN

GeCube Radeon HD3850 512MB DDR3 256-bit TV/DV PCI-E (GC-XHD3850PG3-E3) 630 PLN

WD WD2000KS 200GB sATA II 16MB 225 PLN

Obudowa dowolna 150 PLN

Chieftec GPS-450AA-101A ATX 450 Watt 155 PLN

LG DVD Recorder GSA-H55L Ivory Oem 105 PLN

 

Suma 1908 PLN

 

Komputer przede wszystkim ma byc stabilny, dlatego np wybralem karte i plyte Gigabyte'a.

Powiedzcie czy w tej cenie znajde lepszego Geforce'a od tego Radka czy zostac przy nim?

Sprzet ogolnie nie bedzie krecony...wiec nie zalezy mi na podkrecalnosci komponentow az tak zbytnio.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Tical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ram każdy inny byle nie Geil! Kingstony, Goodramy, A-Daty, OCZ, Corsairy, starczą 667, weź dysk 250 od seagate z 16mb cache i jednym talerzem.

 

P.S. Może weź obudowe bez zasilacza i zasilacz osobno? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie te Geil'e? Sam mam Geil'e, najpierw mialem 1x4GB teraz 2x2GB i jestem z nich zadowolony, CL4, nie narzekam, napiecie w BIOSie musialem zwiekszyc do 2V1.

 

Myslalem, zeby wziac osobno bude i zasilke, ale najbardziej mi zalezy na karcie graficznej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie te Geil'e? Sam mam Geil'e, najpierw mialem 1x4GB teraz 2x2GB i jestem z nich zadowolony, CL4, nie narzekam, napiecie w BIOSie musialem zwiekszyc do 2V1.

 

Myslalem, zeby wziac osobno bude i zasilke, ale najbardziej mi zalezy na karcie graficznej...

Geil ostatnio sie zpesuł i jak nie chcesz mieć problemów z Ramem to go nie kupuj. Grafike można kupić 100zł taniej lub w tej cenie mieć 512MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, zrobilem edycje i teraz pozostaje mi dobrac inne pamiatki i znalezc wersje 512MB tej karty w podobnej cenie.

 

Nie wiem czemu tak wszyscy krzycza, zeby nie brac Geili, moze i sie zepsuly, ale jesli ja mam juz 2-ga pare i chodza bez problemu, zadnych zwiech, nic kompletnie to czemu takie negatywne opinie maja?

 

A co polecacie z innych marek? Tylko konkrety prosze i cena nie moze przekroczyc 2k lacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z karty 3850 w wersji 512MB znalazlem

Asus Radeon 3850 512MB DDR3 256-bit 2xDVI PCI-E Super Cooler (EAH3850/G/HTDI/512M) 618pln

 

GeCube Radeon HD3850 512MB DDR3 256-bit TV/DV PCI-E (GC-XHD3850PG3-E3) 630pln

 

PowerColor Radeon 3850 512MB DDR3 256-bit 2xDVI PCI-E 686 pln

 

CONNECT 3D Radeon HD3850 512MB DDR3 256-bit PCI-E HDTV/2xDVI 694 pln

 

HIS Radeon 3850 256MB DDR3 256-bit 2xDVI PCI-E IceQ 3 TurboX (H385Q512N) 699 pln

 

Sapphire Radeon HD3850 512MB DDR3 128b TV/DV PCI-E (11121-00-50) 699 pln

 

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o GeCube'ie? Pochlebne opinie ma na komputroniku...

 

Zaznaczam, ze mi zalezy na stabilnosci, nie chce zadnych loterii, zeby pozniej jezdzic i wymieniac - to nie wchodzi w gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

A co myslicie o GeCube'ie? Pochlebne opinie ma na komputroniku...

 

Zaznaczam, ze mi zalezy na stabilnosci, nie chce zadnych loterii, zeby pozniej jezdzic i wymieniac - to nie wchodzi w gre.

bierz taki z długą gwarancją...

GeCube jakoś nie kojarzy mi sie ze stabilnością

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

ups - sory za dubla, niechcący

prosze jakiegoś moda o usunięcie postu

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...