Skocz do zawartości
januszn64

Pamięć Ddr2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

[ciach!]a. Za drogo źle, jak jest tanio też nie dobrze :damage_wall: Ludzie zdecydujcie sie. Kosztuje tyle bo taką cene mu dali w sklepie, delta i fortron też są markowe i kosztują grosze.

 

Nie ma przymusu odpisywania w tematach, więc jak nie masz nic sensownego do napisania, albo masz się wkurzać tak jak w tym poscie, to najlepiej nic nie pisz. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Bo markowe zasilacze różnią się też jakością wykonania, choć taki najtańszy Amacrox starcza do zasilenia zestawów nieskładających się z GF 8800 i Quad Core.

400W są za 100zł, są za 200zł, są za 250zł a nawet więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do sklepu w którym zakupiłem swój zasilacz. Mogę go zwrócić, dopłacić i kupić coś lepszego. Zastanawiam się też nad Rasurbo, ale DLP 435 Silent Power. Wartość tego czegoś to 209zł. Moc 430W, wygląda na solidnego, cena jaka taka, wyrób może jakościowy sądząc po tych parametrach :? Co sądzicie? Jeśli zły to na jaki inny mógłbym wymienić w sklepie www.proline.pl??? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie tak przyssal do tego Rasurbo? Kup cos znanej marki, a nie bedziesz wywalal 200zl na niewiadomego pochodzenia szrot...

 

Za ok. polowe tej kasy kup Amacroxa AX400-PNF, albo dla swietego spokoju AX450-PNF i na pewno zle na tym nie wyjdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było żadnego HuntKeya. Pytałem się tych w sklepie.Był tylko jeden z tych droższych chiefteców, a reszta same złomy! niema co patrzeć na tamte wskaźniki bo czasami pokazują głupoty. kupiłem u nich RAM Kingmax 2x512MB 800 to w ogóle na ich stronie www.proline.pl niema, karta graficzna jest na stronie, ale jak kupowałem nie było nic w magazynie w katowicach, a w sklepie była :mad:

 

Zasilacz wygląda na solidny, jest dość ciężki. Zobaczymy ile wytrzyma. W końcu ktoś musi wypróbować tę markę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...