Skocz do zawartości
MaReEK

Jaki Zasilacz Do Tego Kompa?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jaki będzie optymalny zasilacz do tego sprzętu:

 

Procesor : Intel Core2Duo E6750 (w przyszłości być może Penryn)

Płyta Główna : Msi P35 Neo2-fr/fir

RAM : OCZ 2x1GB 800MHZ Platinum Rev 2.0

Karta Graficzna : Palit 8800GT Super 512MB

HDD : ST3500320AS

 

Oczywiście będzie o/c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2869362[/snapback]

A kasy to ile masz ?

W sumie to wydam tyle ile potrzeba, bo nie chce ryzykować. Ale nie chciałbym również przepłacać. Zastanawiam się czy wystarczy mi zasilacz typu Modecom MC-400 czy Amacrox Warrior AX 450.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym modelem Corsaira. Cena jest bardzo przystępna, a gwarancja aż na 5lat. Jednak słyszałem wiele opinii o zasilaczach tego producenta, że piszczą itp. Dotyczy to również tego modelu???

 

 

Dolączam sie do pytania o serie VXUE ??? Jak sie sprawuje ? jakies negatywne opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie cały temat o VXach, po co spamować.

Czytałem ten temat i nie znalazłem jednoznacznej odpwiedzi co do świerszczenia Corsaira, którego cena sporo spadła (być może dlatego?). Czy rzeczywiście są to typowe i niezbyt liczne przypadki, czy jednak rzeczywiście bardzo często wracają do serwisu? No i czy występuje to częściej w modelu VX 450 niż w VX 550??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...