Jump to content

omgwtf

Stały użytkownik
 • Posts

  479
 • Joined

 • Last visited

omgwtf's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Zenfist ma magazyny z tego co wiem.
 2. omgwtf

  Gta 4

  "Maja maszina" i "jop twoj mać" to codzienności w dzielnicy emigrantów :lol2: Naturalnie, maszina to samochód po polsku ;)
 3. omgwtf

  Gta 4

  Wiem, bo napisałeś, że nie warto instalować gry na 8600GT 256MB - a ja ci udowodniłem, że jak najbardziej można i można grać komfortowo na całkiem dobrych ustawieniach.
 4. omgwtf

  Gta 4

  Dlaczego odpowiadasz głupoty, skoro nie grałeś? I naprawdę te 22 FPS jest. Przy tłoku oczywiście spada, ale i tak nic nie tnie.
 5. omgwtf

  Gta 4

  Oryginał masz? edit: spózniony...
 6. omgwtf

  Gta 4

  Ponawiam pytanie genghiskhana:
 7. Po pierwsze to wyszukiwarka - problem na bank był poruszany. Ale ok, wytłumaczę ci. Pierwsza zasadnicza sprawa - producent. Cała seria HX i TX650 są robione przez Seasonic. TX750 to już robota CWT. Jeśli ci mówi coś hasło Chieftec CFT-XXX-14C, to wiedz, że TX750 to jego niemal bliźniak ;) Druga sprawa - wszystkie konstrukcje od Seasonica są bardzo ciche. TX750 niestety już mniej, choć jak nie jesteś wyrafinowanym cicholubem, spokojnie przejedzie. Trzecia sprawa - właściwości prądowe. Seasonic ma dość średnie napięcia gdy maksymalnie dociążymy +12V (mieszczą się w normie bez problemu jednak), a w CWT można się przyczepić do linii +3.3V. Sprawność bardzo podobna, z niewielkim wskazaniem na Seasonic. Czwarta sprawa - jakość wykonania. Seasonici często piszczą (słabe zabezpieczenie cewek), CWT za to jest na samiutkim szczycie jeśli o jakość wykonania chodzi. P.S - oprócz.
 8. Bo kobiety są z natury "trochę" dziwne, nie sądzisz? :P
 9. A przez kogo niby? HX to Seasonic S12 trochę zmieniony. Tak, wiem, trochę to zagmatwane, można się zgubić, Yogi :) Foty wnętrza: Corsair HX http://www.silentpcreview.com/article692-page3.html Seasonic S12 http://www.silentpcreview.com/article247-page3.html Różnica w radiatorach i oczywiście odpinanych kablach i pewnie jakieś inne kosmetyczne zmiany, których bez obejrzenia z bliska nie określę.
 10. Coś drogo T220, ja kupowałem tu http://www.agito.pl/powyzej-19/samsung-22-...352.330700.html - 30 zł różnicy. To będzie cały litr wódki :lol:
 11. Phillips mało popularny jest, dość mało rzeczowych opinii. Natomiast mogę w skrócie scharakteryzować Samsugna :) Co mnie w nim najbardziej irytuje? Hm... chyba jednak ciemniejsze górne rogi. O ile środek, dół i boki świecą całkiem równomiernie, o tyle górne rogi niestety są ciemniejsze. Można się przyzwyczaić, ale cholernie denerwuje. Druga rzecz, strasznie łatwo się kurzy. Całe szczęście, w zestawie jest szmatka, która bardzo dobrze radzi sobie z odciskami palców (których jest cała masa... <_< ) i zabrudzeniami na ekranie. Nie każdy chyba wie, że Samsung ma kilku dostawców matryc - może trafić się naprawdę dobry egzemplarz lub naprawdę kiepski, także z tej strony loteria. Mi się trafił całkiem dobry, bo smużenie praktycznie nie występuje (w RPG czy FPS nie widać), jedynie gry piłkarskie strasznie się "marzą". Warto dodać, że kolory są naprawdę bardzo dobre. Osobiście polecam :) /kupowałem w Agito
 12. Everest to rozwinięcie Aidy ;) poza tym, jakbyś zajrzał do FAQ to byś wiedział, że żaden soft nie wskaże ci dobrego napięcia.
 13. Zgoda, ale to nie znaczy, że inne zasilacze z ich taśmy dla innych producentów również muszą być ciche. Zgadza się, polityka Corsair'a jest dość dziwna, bo Corsair VX450 robi Seasonic, VX550 CWT, HX520 i HX620 Seasonic, TX750 CWT a TX650 znów Seasonic :blink:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.