Skocz do zawartości
dom_free

Gigabyte Ga-p35-ds4 S775

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kupnem tej plytki, zamontony bedzie na nim C2D e6750 i w przyszlosci "może" jakis 45nm (e8400) :) o/c moze kiedys, ale nie ekstremalne:)... wiec chodzi mi o to czy to dobry wybor, do wspolczesnych prockow jak i 45nm... prosze o opinie posiadaczy i znawcow... moze znacie cos lepszego w przedziale 400-600 zł?? tylko przystosowane do 45nm:)

 

 

http://www.allegro.pl/item294057351_gigaby..._0_nowa_fv.html

Edytowane przez dom_free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

To i ja mam pytanko do posiadaczy tych płyt. Jestem właśnie "na zakupie" czegoś pod E8200 , no i wybór padł na Gigabyta...ALE:

spotkałem model

-Ga-P35-DS4 no i model z literką E

-Ga-EP35-DS4...no i jeżeli ktoś wie to jaką wybrać???

Ewentualnie co w zamian...ale na 90% chciałbym tego gigusia.Procka chciałbym pogonić do ok. 3.6 GHz+ do tego 4GB Patrioty LLK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy tej płyty GA P35 DS4. Czy Pamięci na tej płycie macie w duall channel? np 1/3 lub 2/4.

Bo kupiłem te płytę i nie da sie tak ustawic Geil 1GB, a sprzedawca przekonuje mnie że te płyty tak mają.

W instrukcji pisze że powinno dac sie tak ustawić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy tej płyty GA P35 DS4. Czy Pamięci na tej płycie macie w duall channel? np 1/3 lub 2/4.

Bo kupiłem te płytę i nie da sie tak ustawic Geil 1GB, a sprzedawca przekonuje mnie że te płyty tak mają.

W instrukcji pisze że powinno dac sie tak ustawić.

Pozdrawiam

Cwok cie wkreca, dual na tej plycie dziala dokladnie w takich konfiguracjach jak podales.

Kiedys mialem 1/3 w dualu (2/4 nie sprawdzalem), teraz mam obsadzone wszystkie 4 sloty i tez dual bez problemu, transfer jak podciagne timingi przekracza 8GB/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tę płytkę już ponad dwa miesiące moja konfiguracja procek E6750 grafa HD 3870 512MB pamiątki Corsair CM2X1024-6400C4 (ważne są pamięci bo nie wszystkie współpracują z płytą na stronie Gigabyte są podane) system XP teraz z sp3. Jest problem z sterownikiem Audio Device on High Definition poprawki mi nic nie dały może jestem lamel ale co czytałem to jest problem. Pamięci według producenta chodzą z napięciem 2.1V ale w biosie pokazuje 1.8V. Prubowałem podnieś ale skutkowało to zawieszaniem systemu. Może wiąże się to z OC procesora. W biosie jest program do OC ale nie prubowałem bo mam jeszcze coolera na procku boxowego.

 

P.S. Może ktoś znajdzie jakąś stronkę na OC tej płytki bo ja nic ciekawego nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tę płytkę już ponad dwa miesiące moja konfiguracja procek E6750 grafa HD 3870 512MB pamiątki Corsair CM2X1024-6400C4 (ważne są pamięci bo nie wszystkie współpracują z płytą na stronie Gigabyte są podane) system XP teraz z sp3. Jest problem z sterownikiem Audio Device on High Definition poprawki mi nic nie dały może jestem lamel ale co czytałem to jest problem. Pamięci według producenta chodzą z napięciem 2.1V ale w biosie pokazuje 1.8V. Prubowałem podnieś ale skutkowało to zawieszaniem systemu. Może wiąże się to z OC procesora. W biosie jest program do OC ale nie prubowałem bo mam jeszcze coolera na procku boxowego.

 

P.S. Może ktoś znajdzie jakąś stronkę na OC tej płytki bo ja nic ciekawego nie znalazłem

Co masz na mysli mowiac niby problemy ze sterownikami ??. Mialem stara wesje tej plyty rev 1.0 jeszcze bez odlanczanych faz, a teraz mam wersje EP i nie bylo najmnijeszych problemow z nimi, tak wiec raczej twoim problemem jest pewnie uszkodzenie plyty, pewnie chipu odpowiedzialnego za dzwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tę płytkę już ponad dwa miesiące moja konfiguracja procek E6750 grafa HD 3870 512MB pamiątki Corsair CM2X1024-6400C4 (ważne są pamięci bo nie wszystkie współpracują z płytą na stronie Gigabyte są podane) system XP teraz z sp3. Jest problem z sterownikiem Audio Device on High Definition poprawki mi nic nie dały może jestem lamel ale co czytałem to jest problem. Pamięci według producenta chodzą z napięciem 2.1V ale w biosie pokazuje 1.8V. Prubowałem podnieś ale skutkowało to zawieszaniem systemu. Może wiąże się to z OC procesora. W biosie jest program do OC ale nie prubowałem bo mam jeszcze coolera na procku boxowego.

 

P.S. Może ktoś znajdzie jakąś stronkę na OC tej płytki bo ja nic ciekawego nie znalazłem

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2521-20 Co prawda nie o DS-4 tylko o DS-3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...